Barwy szczęścia, odcinek 2440: Michalina w ciąży u ginekologa! Pozna zaskakującą diagnozę. Matka odwróci się od niej

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2440: Michalina w ciąży u ginekologa! Pozna zaskakującą diagnozę. Matka odwróci się od niej

Barwy szczęścia, odcinek 2440: Michalina w ciąży u ginekologa! Pozna zaskakującą diagnozę. Matka odwróci się od niej

W 2440 odcinku "Barwy szczęścia" Michalina (Anna Pentz) wreszcie dowie się co tak naprawdę jej dolega! Czy zaszła w ciążę z Witkiem (Witold Sosulski)? Jak pisaliśmy jako pierwsi Iwona (Izabela Zwierzyńska) zaprowadzi załamaną Michalinę do ginekologa (Lena Frankiewicz) i w 2440 odcinku "Barwy szczęścia" poznamy jego diagnozę! Dziewczyna Witka bardzo tęskni za matką, ale wygląda na to, że Olga (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) w najtrudniejszym momencie życia nastolatki, odrzuci ją!

"Barwy szczęścia" odcinek 2440 - środa, 5.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2440 odcinku "Barw szczęścia" Michalina będzie się coraz gorzej czuła. Nastolatka, coraz bardziej przekonana, że jest w ciąży, będzie szczególnie tęsknić za matką.

Tymczasem jej najbliższą przyjaciółką, trochę matkującą właśnie, stanie się Iwona, która nie tylko zna tajemnice dziewczyny, ale wysłucha jej i zacznie szukać rozwiązania... Lekarka namówi Michalinę w 2440 odcinku "Barw szczęścia", aby w końcu udała się do jej koleżanki po fachu, ginekolog Kingi.  

- Trudno to dopiero będzie jak się okaże, że jestem w ciąży - zwierzy się Iwonie Michalina. - Mama się do mnie nie odezwie, a ja będę miała wyrzuty, że ją zawiodłam...

- Nie będzie aż tak źle...

- Nie znasz jej

- Ale wiem co to znaczy być mamą. I nieważne co się stanie ona będzie przy tobie, bo cię kocha bezwarunkowo... No i lepiej, żeby się dowiedziała o tym wszystkim od ciebie - będzie przekonywać dziewczynę Witka starsza przyjaciółka.  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1592: Dawid nie jest synem Jaszewskiego. Pozna okrutną tajemnicę rodziców i zabije ojca?!

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?
Barwy szczęścia, odc. 2440: Michalina (Anna Pentz), Kinga (Lena Frankiewicz)

i

Autor: tvp/vod

Michalina w 2440 odcinku "Barw szczęścia" faktycznie uda się w końcu do Kingi po poradę medyczną. Czy potwierdzi się, że zaszła z Witkiem w ciążę? Jaka będzie diagnoza ginekologa?

- Kiedy zaczęłaś współżycie?

- W zeszłym miesiącu, to był mój pierwszy raz

- Od tego czasu współżyłaś z jednym partnerem? - Kinga zaszokuje tym pytaniem Michalinę, ale zaraz wyjąśni, że jest standardowe. 

- Tak, z jednym, moim chłopakiem. Ale od kilku dni czuję się inaczej. Mam mdłości, bóle brzucha, ciągle jestem nerwowa. Wiem, że takie są objawy ciąży - odpowie nastolatka. 

- Niekoniecznie, podobne mogą towarzyszyć zespołowi napięcia przedmiesiączkowego... Ale rozumiem, że nie obserwowałaś ich u siebie?

- Przez dłuższy czas byłam chora. Miałam tętniaki w mózgu, operację... Ale teraz jestem zdrowa, mam chłopaka, wreszcie poczułam się szczęśliwa i chciałam zacząć żyć... 

Czy Michalina powie w końcu matce, co się z nią dzieje? Czy jej przewidywania okażą się słuszne i matka na wieść o ciąży ją odrzuci? Przekonamy się już w 2440 odcinku "Barw szczęścia"!

Czytaj także: BrzydUla 2, odcinek 141: Antoś nie jest synem Marka, a Ula okłamuje go od lat?! Wszystko się wyda przy podziale dzieci przed rozwodem - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odc. 2440: Michalina (Anna Pentz), Kinga (Lena Frankiewicz)

i

Autor: tvp/vod
Barwy szczęścia, odc. 2440: Michalina (Anna Pentz)

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odc. 2440: Michalina (Anna Pentz)
Barwy szczęścia, odc. 2440: Michalina (Anna Pentz), Iwona (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze