Barwy szczęścia, odcinek 2439 - opis, streszczenie: Natalia zajmuje się sprawą oszukanej Haliny Kałuży

2021-05-04 20:11 opr. jkk
Barwy szczęścia odc. 2439. Natalia (Maria Dejmek), Halina Kałuża (Marta Zięba)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2439. Natalia (Maria Dejmek), Halina Kałuża (Marta Zięba)

Barwy szczęścia, odc. 2439 w TVP2 we wtorek 4.05.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2439 - opis, streszczenie: Policjanci przesłuchują Huberta i Łukasza. Wypytują o ich współpracę z firmą Łąka-Wit i handel zakazanymi substancjami. Do bliskich mężczyzn docierają wieści o ich aresztowaniu i postawionych zarzutach.

Iwona załatwia Michalinie wizytę u swojej znajomej ginekolog. Wkrótce dzwoni do niej Marek. Próbuje dociec przyczyn osobliwego zachowania Witka i jego dziewczyny. Pyrka jednak zachowuje w tajemnicy ich podejrzenia, że Michalina zaszła w ciążę.

Złoty podejmuje się prowadzenia kursów komputerowych dla rodziców w szkole Niedzielskiej. Informatyk jest oczarowany dyrektorką.

Do kancelarii Natalii po raz kolejny przychodzi Halina Kałuża. Wreszcie zapoznaje prawniczkę ze swoją historią. Okazuje się, że zawarła fikcyjne małżeństwo z obcokrajowcem. Teraz znalazła się na celowniku firmy windykacyjnej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze