Barwy szczęścia, odcinek 2430: Małgorzata przyłapie Jerzego na zdradzie! Ściągnie na miejsce prawnika a i tak jej się wywinie

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2430: Małgorzata przyłapie Jerzego na zdradzie! Ściągnie na miejsce prawnika a i tak jej się wywinie

Barwy szczęścia, odcinek 2430: Małgorzata przyłapie Jerzego na zdradzie! Ściągnie na miejsce prawnika a i tak jej się wywinie

W 2430 odcinku „Barw szczęścia” Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) włączy do śledztwa w sprawie domniemanej zdrady Jerzego (Bronisław Wrocławski), prawnika! Żona przekonana, że jej ukochany znalazł sobie inną – ciągłe nieobecności w domu, powroty z kwiatami i zapachem obcej kobiety - na kolejną akcję śledczą zaprosi Natalię (Maria Dejmek). I takprzyłapią Jerzego na gorącym uczynku! Ale Marczak powie im coś, czego zupełnie się nie spodziewały. Czy Jerzy wywinie się z zasadzki żony w 2430 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2430 - wtorek, 20.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2430 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata będzie coraz bardziej pewna, że Jerzy ją zdradza. Znów zacznie męża śledzić, ale tym razem podejdzie do tego rozsądnie - na miejsce, w którym ma zamiar przyłapać ukochanego wybierze się z prawniczką, Natalią. 

- Nie mogę uwierzyć, że Jerzy jest zdolny do zdrady... To do niego nie pasuje! - Natalia nie będzie mogła nadziwić się temu, co się dzieje.

Przypomnijmy - Jerzy w "Barwach szczęścia" od pewnego czasu znika na całe dnie i noce z domu w towarzystwie Igi (Ada Fijał). I choć Małgorzata nie wie w czyim towarzystwie znika jej mąż, wyczuwa obcy zapach perfum, a pełnia szczęścia w zachowaniu Jerzego są jego gwoździem do trumny... 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1586: Iza odejdzie! Chory z zazdrości Chodakowski znajdzie nowy dowód jej winy!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!
Barwy szczęścia, odc. 2430: Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska), Natalia (Maria Dejmek)

i

Autor: Artrama

- Wiem, że mnie okłamuje! Wolę poznać prawdę i mieć to za sobą, niż torturować się domysłami. Jestem już za stara, żeby tracić czas na gierki! - Małgorzata będzie przekonywać Natalię, że sprawa jest bardzo powżana. 

I tak obie panie w 2430 odcinku "Barw szczęścia" pojada na miejsce "zbrodni" przyłapać Jerzego z kochanką. I faktycznie, zastaną go w towarzystwie zupełnie obcej osoby! Kto to będzie? 

Otóż obok Jerzego w 2430 odcinku "Barw szczęścia" na pięknej działce pod Warszawą będzie stał hydraulik. Jerzy natychmiast opowie żonie, że szykuje dla niej romantyczną niespodziankę!  

- Kupiłem go dla nas. Chciałem cię tu przywieźć, jak już będzie po remoncie - Jerzy zaprezentuje żonie i prawniczce uroczy domek. 

Czy w 2430 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata odkryje, że dom poznała już przed nią bardzo dobrze Iga? A może okaże się, że Walawska jest w "spisku" i w jakiś sposób pomaga Jerzemu w przygotowaniu niespodzianki dla żony?  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński załatwi Łukasza podziękowaniem za to co zrobił z Patrycją. Poniży go na środku szpitala, ale to nie wszystko

Barwy szczęścia, odc. 2427: Jerzy (Bronisław Wrocławki), Iga (Ada Fijał)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze