Barwy szczęścia, odcinek 2348: Kochanek Izy ucieknie przed policją! Ćpun Adam porwie Paulinkę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2348: Kochanek Izy ucieknie przed policją! Ćpun Adam porwie Paulinkę

Barwy szczęścia, odcinek 2348: Kochanek Izy ucieknie przed policją! Ćpun Adam porwie Paulinkę

2020-12-16 14:13

W 2348 odcinku "Barw szczęścia" Iza (Agnieszka Warchulska) i jej chłopak narkoman Adam (Dariusz Majchrzak), przekroczą wszelkie granice i porwą Paulinkę (Lena Jastrzębska). Pojawili się w hotelu Stańskich chcąc zabrać dziecko do Gdańska, ale kiedy Łukasz (Michał Rolnicki) i Bruno (Lesław Żurek) zorientują się, że Adam jest kompletnie naćpany, zamkną go w pokoju hotelowym i wezwą policję. W świetle prawa Łukasz nie ma podstaw do decydowania o Paulince, a do tego naćpany Adam zdąży uciec oknem przed przyjazdem radiowozu, więc w 2348 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz wyjdzie na głupiego. Narkoman i Iza uciekną z dzieckiem.

"Barwy szczęścia" odcinek 2348 - czwartek, 17.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2348 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz i Bruno zawleką naćpanego i wściekłego Adama do jednego z hotelowych pokoi, żeby powstrzymać do od prowadzenia auta. Zaślepiona Iza w dalszym ciągu będzie bronić chłopaka.

- Twój partner jest bardzo agresywny! - Powie do Izy wkurzony Stański

- Dziwisz się? Zdenerwował się tą całą sytuacją! - Kobieta niczego nie zrozumie

- Przestań go w końcu bronić! - wrzaśnie Łukasz..

W 2348 odcinku "Barw szczęścia" Adam nie będzie czekał na wezwaną przez mężczyzn policję, tylko ucieknie oknem...

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2348: Agata zatęskni za Miką i Romanowskim? Wyśmieją ją w nowej pracy

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2348 odcinku "Barw szczęścia" policja przyjedzie wezwana do narkomana, który zdąży uciec. Łukasz spróbuje wytłumaczyć sytuację, czym narazi się na śmieszność. 

- Policjanci powiedzieli, że mogą ścigać Adama tylko na podstawie mojego oskarżenia. Radzili żebym zgłosił się na komendę i złożył odpowiednie zawiadomienie - wyzna Łukasz Izie i Bożenie (Marieta Żukowska). 

- Błagam cię Łukasz, nie rób tego! Ja bez niego nie skończę projektu, tych fresków w Nowej Hucie, błagam cię... - zacznie prosić Iza.

W 2348 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zgodzi się nie składać oskarżeń, ale tylko jeśli Iza z Paulinką zostaną w hotelu i nie pojadą szukać Adama. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2348: Marek zakpi z Iwony podczas oświadczyn. Zamiast pierścionka dostanie wstrętny prezent

W 2348 odcinku "Barw szczęścia" szybko okaże się, że Iza jest bardziej zaślepiona, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Łukasz odkryje, że jej pokój hotelowy jest pusty i nie ma w nim także Paulinki. Kobieta wyłączy telefon i nie będzie z nią kontaktu. Łukasz szybko się domyśli, że razem z Adamem porwali dziecko i zrobili z niego głupka. Wyjdzie ja jaw, że na parkingu nie ma samochodu ćpuna Adama, co oznacza, że najprawdopodobniej ruszył z Izą i dzieckiem w drogę po zażyciu narkotyków. W 2348 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz będzie bliski płaczu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze