Barwy szczęścia, odcinek 2336: Totalnie odmieniona Natalia wróci do Polski. Będzie walczyć o córkę - ZDJĘCIA

2020-11-30 20:40 jkk
Barwy szczęścia, odc. 2336: Natalia (Maria Dejmek), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Autor: Artrama

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) wróci do Polski! Ciężko będzie ją poznać - gdzie się podzieje dawna lekko zaniedbana samotna matka małej Lei (Lena Sobota)? Wygląda na to, że dawna Natalia to już przeszłość... Ostra prawniczka po powrocie będzie jednak musiała się z tą przeszłością zmierzyć! W 2336 odcinku "Barw szczęścia" od razu zajmie się walką o córkę!

"Barwy szczęścia" odcinek 2336 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" nareszcie znowu zobaczymy Natalię! Wróci do Polski razem z Małą Leą, a na lotnisku mama (Adrianna Biedrzyńska) i ojczym (Bronisław Wrocławski) ledwo ją poznają! Gdzie się podzieje lekko zagubiona w życiu i romansach dziewczyna? Śladu już po niej  nie będzie - na lotnisku pojawi się piękna, elegancka i pewna siebie kobieta!

Powrót Natalii w 2336 odcinku "Barw szczęścia" to będzie efekt jej postanowienia, aby zacząć wszystko od nowa i znów być blisko rodziny. I choć powitanie z mamą ojczym Jerzym będzie wzruszające, prawniczka bardzo szybko rzuci się w wir pracy. 

-Witamy w domu, pani mecenas… - wykrzyknie Małgorzata na widok córki. 

Barwy szczęścia, odc. 2336: Natalia (Maria Dejmek), Lea (Lena Sobota)
Autor: Artrama

Przez ostatni rok samotna matka Lei pracowała w uznanej niemieckiej kancelarii. i w 2336 odcinku "Barw szczęścia" niezwykle się jej to doświadczenie przyda. Wśród przyjaciół i rodziny czekać na nią będą poważne sprawy, którym ona natychmiast stawi czoło. W tym walka o dziecko...  

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zajmie się sprawą Malwiny, która w końcu postanowi walczyć w sądzie o odzyskanie córki. Jednak może też to być zapowiedź jej własnej walki!

Do życia Natalii wróci Wilki, który - jak pamiętamy - na wieść o ciąży Natalii padł przed nią na kolana i oświadczył się. Natalia odrzuciła go wówczas twierdząc, że nie jest ojcem. Ale jeżeli w 2338 odcinku "Barw szczęścia" w sprawy ojcostwa Lei - jak przed laty - znów wmiesza się jej mama i po raz kolejny stanie u boku Wilka, Natalia być może poprowadzi najważniejszą sprawę w swoim życiu - o swoją córkę. 

Barwy szczęścia, odc. 2336: Natalia (Maria Dejmek), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odcinek 2336: Całkiem odmieniona Natalia wróci do Polski. Będzie walczyć o córkę - ZDJĘCIA
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2336: Całkiem odmieniona Natalia wróci do Polski. Będzie walczyć o córkę - ZDJĘCIA
Barwy szczęścia odc. 2336. Natalia (Maria Dejmek), Lea (Lena Sobota), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2336. Natalia (Maria Dejmek), Lea (Lena Sobota), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Najnowsze