Barwy szczęścia, odcinek 2320: Chwile grozy Paulinki. Ksawery nie powie Łukaszowi co zrobił z siostrą. Dramatyczne poszukiwania córki Izy - ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2320: Chwile grozy Paulinki. Ksawery nie powie Łukaszowi co zrobił z siostrą. Dramatyczne poszukiwania córki Izy - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2320: Paulinka uwięziona w schowku! Ksawery nie powie Łukaszowi co zrobił z siostrą. Nie znajdzie córki? - ZWIASTUN

W 2320 odcinku "Barw szczęścia" Paulinka (Lena Jastrzębska) przeżyje straszne chwile! Spanikowana dziewczynka, zamknięta w ciasnym schowku, nie będzie wiedziała, ani gdzie jest, ani kiedy to się skończy. Ksawery (Bartosz Gruchot), który z zazdrości o ojca (Michał Rolnicki) zamknął siostrę i uciekł, nikomu nie przyzna się do tego! Przerażony Łukasz rozpocznie dramatyczne poszukiwania córki. Czy Paulinka zobaczy wolność i tatę w 2320 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2320 - środa, 4.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2320 odcinku "Barw szczęścia" Paulinka przeżyje straszne chwile, zamknięta w ciasnym, ciemnym pomieszczeniu! Niestety, jej brat Ksawery będzie szedł w zaparte i w czasie, kiedy jego siostra będzie umierała z przerażenia, on odstawi niezła szopkę przed własnym ojcem! Nie tylko nie powie prawdy, ale zmyśli cały ciąg zdarzeń!

- Wyszliście z Pauliną od nas z mieszkania i poszliście na chwilkę na dwór, tak? - będzie dopytywał spanikowany Łukasz syna. 

- Tak!

- Co było dalej?

- Już mówiłem! bawiliśmy się w chowanego!

- Przecież ją znalazłeś, prawda?!

- Tak, ale ona nie chciała iść ze mną do dziadka!

Michał i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) przeszukają w 2320 odcinku "Barw szczęścia" całe osiedle. Towarzyszył im będzie bardzo "zaangażowany" Ksawery... Kiedy nigdzie jej nie znajdą, Łukasz jeszcze raz poprosi syna o to, aby powiedział prawdę. 

- Cały czas byliśmy tutaj. Paulinka pewnie się gdzieś schowała - odpowie Ksawery. Ale nie doda, że wie gdzie, i że sam ją tam zamknął!  W tym momencie 2320 odcinka "Barw szczęścia" Łukasz naprawdę się wścieknie na syna. Przyciśnięty chłopak odpowie tym razem, że nie wie i nie pamięta dokąd poszedł z siostrą...

W końcu do Łukasza zadzwoni Iza (Agnieszka Warchulska) i tym razem to on skłamie, że dzieci bawią się na placu zabaw i dlatego nie ma z nimi kontaktu. A Ksawery będzie tego słuchał...  W 2320 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie jednak do pewnego przesilenia między ojcem a synem. Kierdy Łuaksz po raz setnyu zapyta, gdzie jest Paulinka i obieca, że nie będzie żadnej kary za prawdę, ale bardzo martwi się o córkę, Ksawery odpowie:

- Pewnie, bo jesteś jej tatą! 

Czy w tym momencie 2320 odcinka "Barw szczęścia" nastąpi przełom i Ksawery pokaże ojcu, gdzie zamknął siostrę? Czy przerażona dziewczynka będzie tkwiła jeszcze w zamknięciu przez wiele godzin?

Barwy szczęścia odc. 2320. Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2320. Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia odc. 2320. Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2320. Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot)
	Barwy szczęścia odc. 2320. Ksawery (Bartosz Gruchot)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2320. Ksawery (Bartosz Gruchot)
Najnowsze