Barwy szczęścia, odcinek 2273: Witek po wyjściu z odwyku nie wyzdrowieje. Marek będzie bezradny

2020-06-01 7:45 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2273: Witek po wyjściu z odwyku nie wyzdrowieje. Marek będzie bezradny
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2273: Witek po wyjściu z odwyku nie wyzdrowieje. Marek będzie bezradny

Witek (Witold Sosulski) z serialu "Barwy szczęścia" w 2273 odcinku wyjdzie z ośrodka odwykowego na przepustkę. Marek (Marcin Perchuć) zabierze go do domu, że będą na nich czekać Iwona (Izabela Zwierzyńska) z Wioletką. Chłopak w 2273 odcinku "Barw szczęścia" wreszcie pozna swoją siostrę. Niestety, dojdzie do nieprzyjemnej wymiany zdań. Okaże się, że Marek jest bezradny wobec problemów Witka! Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w finałowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2273 - czwartek, 4.06.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" Witek wpadł w uzależnienie od twardych narkotyków. Doszło do tego, że wylądował w stanie krytycznym w szpitalu, o czym Marek dowiedział się jako ostatni.

Był pochłonięty ciężarną Iwoną i zostawił syna pod opieką Grzelaków. Oczywiście Złoty w "Barwach szczęścia" bardzo przejął się stanem syna i wysłał go na leczenie w ośrodku uzależnień. W 2273 odcinku nastolatek wyjdzie na przepustkę.

Przeczytaj: Koniec Barw szczęścia. Klara i Hubert zostaną rodzicami w przykrych okolicznościach w ostatnim 2274 odcinku - ZWIASTUN  

Koniec Barw szczęścia. Hubert wróci do domu! Skandal u Pyrków na chrzcinach córki Iwony i Marka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Witek z serialu "Barwy szczęścia" w 2273 odcinku bardzo pozytywnie podejdzie do siostry, jednak będzie miał poczucie, że schodzi na drugi plan - jest tym gorszym dzieckiem!

- Ale ona jest malutka…
- Ty też taki byłeś.
- Nie znałeś mnie wtedy.
- Widziałem twoje zdjęcia. I nawet jesteście do siebie trochę podobni...
- To nie za dobrze. Bo ja ci się za bardzo nie udałem! - wygarnie ojcu. Sprawi wrażenie, że wcale nie wyzdrowiał. Już raz rzez takie myślenie oraz przez zaniedbanie ze strony Marka sięgnął po narkotyki, więc w każdej chwili może zrobić to drugi raz!
- Synu, co ty opowiadasz? Jestem szczęśliwy, że cię mam - to ja zawaliłem, a nie ty!(...) Wyjdziesz z tego i odzyskasz swoje życie, a ja ci w tym pomogę, obiecuję... - przysięgnie bezradny Złoty. Przed bohaterami "Barw szczęścia" jeszcze bardzo długa droga powrotu do normalności....

Sprawdź też: Koniec Barw szczęścia. Skandal u Pyrków na chrzcinach w ostatnim 2274 odcinku. Babcia Iwony umrze kiedy dowie się kto jest ojcem Wioletki? - ZWIASTUN

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze