Barwy szczęścia, odcinek 2272: Jeden telefon zmieni życie Franka i Reginy! Była kochanka będzie się mścić

2020-06-02 20:47 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2272: Jeden telefon zmieni życie Franka i Reginy! Była kochanka będzie się mścić
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2272: Jeden telefon zmieni życie Franka i Reginy! Była kochanka będzie się mścić

Franek (Mateusz Banasiuk) z serialu "Barwy szczęścia" w 2272 odcinku zacznie być nękany przez Carinę (Divine Kitenge-Martyńska)! Była dziewczyna wbije mu nóż w plecy. Pójdzie do sądu i zaskarży go o wyższe alimenty, chociaż Falkowski nie miałby problemu z dawaniem więcej pieniędzy na syna bez prawnego przymusu. W 2272 odcinku zadzwoni do podłej córki Stefana (Krzysztof Kiersznowski). Padną naprawdę mocne słowa. Sprawdź, co stanie się w życiu Franka i Reginy (Kamila Kamińska) w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2272 - środa, 3.06.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2272 odcinku "Barw szczęścia" Franek dostanie pismo z sądu. Okaże się, że Carina żąda od niego niewyobrażalnej sumy pieniędzy na alimenty dla ich syna. Zrobi to bez wcześniejszej rozmowy z nim, chociaż Falkowski pozostaje z nią w dobrych kontaktach i chętnie kupuje dziecku prezenty oraz przesyła jej dodatkowe pieniądze, kiedy są potrzebne. Wściekły bohater w 2272 odcinku zadzwoni do byłej kochanki.

- Naprawdę nie mogłaś porozmawiać ze mną o wyższych alimentach?! Musiałaś od razu iść z tym do sądu?! Wiesz co? Zachowujesz się jak zwykła zdzira i jeżeli myślisz, że ja... - w tym momencie rozładuje mu się telefon.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2272: Franek pozwany przez byłą kochankę w ciąży. Będzie musiał płacić na dziecko Cariny

Koniec Barw szczęścia. Hubert wróci do domu! Skandal u Pyrków na chrzcinach córki Iwony i Marka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Okaże się, że Franek w ""Barwach szczęścia" nagrał się Carinie na pocztę głosową. o naładowaniu komórki zatelefonuje do niej jeszcze raz.
- Jak to się nie nagrało? Nie dostałaś ode mnie wiadomości? Może to i lepiej... Chcę pogadać. Słuchaj, to jest bez sensu, że nie porozmawialiśmy normalnie jak ludzie, kiedy byłaś w Polsce. Ale jak nie mamy o czym rozmawiać? Nie, ja nie chcę tego załatwiać przez sąd! Carina, nie odkładaj słuchawki. Carina, proszę!

Załamany Falkowski w 2272 odcinku pójdzie do Stefana.
- Co ja mam o tym myśleć? Płacę, ile mogę. O co chodzi, przecież jak chce więcej pieniędzy, to wysyłam, daję Stefankowi prezenty. Jak ostatnio byli w Polsce to kupiłem wszystko, czego potrzebowała! Wózek, ubranka, wszystko było!
- Ale ja to wszystko wiem, Franek.
- No to o co chodzi?!
- Stefanek rośnie jak na drożdżach... Może ma większe potrzeby?
- Może Carina jest zazdrosna, że poukładałem sobie życie, ale ma przecież faceta, a w drodze kolejne dziecko.
- Nie wydaje mi się, żeby robiła ci na złość.
- Stefan, ale ja tyle nie zarabiam. Wiesz przecież. Nikt nie zasądzi takich alimentów. Będziemy tylko niepotrzebnie ciągać się po sądach.

Przez zamieszanie z Cariną Franek w 2272 odcinku "Barw szczęścia" nie pojedzie w odwiedziny do Reginy, która wciąż będzie przebywać w sanatorium. Przed nimi długa batalia z Francuzką, która nie chce z nimi współpracować...

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2274: Skandal na chrzcinach Wioletki. Rodzina odwróci się od Iwony i Marka kiedy pozna prawdę

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 1 VI (goście: Bosak, Gardias)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze