Barwy szczęścia, odcinek 2242: Łukasz narazi się sławnemu reżyserowi. Kasia mu tego nie daruje?

2020-04-01 18:23 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2243: Łukasz narazi się sławnemu reżyserowi. Kasia mu tego nie daruje?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2243: Łukasz narazi się sławnemu reżyserowi. Kasia mu tego nie daruje?

W 2242 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) zaangażuje się w kolejne śledztwo, które może narazić jego rodzinę na ogromne niebezpieczeństwo! Już wcześniej Sadowski ładował siebie oraz bliskich w tarapaty. Wkrótce w serialu "Barwy szczęścia" podpadnie sławnemu reżyserowi. Kasia (Katarzyna Glinka) mu tego nie daruje? Sprawdź, co wydarzy się w 2242 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2242 - środa, 22.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Łukasz z serialu "Barwy szczęścia" w 2242 odcinku po raz kolejny narazi siebie oraz bliskich na niebezpieczeństwo. Wcześniej, kiedy pracował jako dziennikarz śledczy, wielokrotnie narażał rodzinę na śmierć z rąk mafiozów lub innych groźnych osób, którym nie podobało się, że obcy mężczyzna węszy wokół ich interesów. Kasia musiała postawić mężowi ultimatum, żeby zerwał z zawodem, który niszczył ich rodzinę od środka i dodatkowo narażał ich na utratę zdrowia.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2243: Krystyna oskarży Marka, że jest zboczeńcem! Dowie się o dziecku Iwony

Łukasz z serialu "Barwy szczęścia" odkryje, że na jego osiedlu więziony jest chłopiec z niepełnosprawnością. W 2242 odcinku Sadowski zaprosi do wspólnego śledztwa Alicję (Monika Dryl). Umińska z chęcią zgodzi mu się pomóc, ponieważ sama lubi pakować się w kłopoty. 

Ojciec więzionego Emila (Hubert Sycz) ukrywa nastolatka przed światem od wypadku, który pozbawił chłopaka władzy w nogach. Jak donosi "Świat Seriali" w 2242 odcinku dziennikarka pod nieobecność Kwiatkowskiego (Jacek Lenartowicz) zakradnie się do ich mieszkania, żeby szczerze porozmawiać z nowym bohaterem. Podczas ich rozmowy wyjdzie na jaw, że Emil nie chodzi przez pijanego kierowcę, który jest znanym reżyserem. Pirat drogowy zapłacił ogromne pieniądze Kwiatkowskiemu, byle ten zachował milczenie. Sadowski w serialu "Barwy szczęścia" po usłyszeniu informacji zdobytych przez przyjaciółkę uprze się, żeby doprowadzić sprawę do końca i ukarać gwiazdora. Narazi się bardzo wpływowemu bogaczowi... Wszystko wskazuje na to, że w małżeństwie Sadowskich szykuje się nowy kryzys. Kasia chciała, żeby ich życie nareszcie wyglądało normalnie!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2241: Dramat Sabiny! Przez alkohol zabiorą jej córkę Maję

Najnowsze