Barwy szczęścia, odcinek 2221: Skandaliczne zachowanie pijanej Sabiny. Wystraszy dziecko - ZWIASTUN

2020-03-23 20:14 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2221;  Skandaliczne zachowanie pijanej Sabiny. Wystraszy dziecko w parku
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2221; Skandaliczne zachowanie pijanej Sabiny. Wystraszy dziecko w parku

W 2221 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sabina (Barbara Kurzaj) upije się w parku i wystraszy małą dziewczynkę! Skandaliczne zachowanie Tomalowej wzbudzi powszechne zniesmaczenie. Bohaterka serialu "Barwy szczęścia" zacznie majaczyć i mówić d zmarłego Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski). Co z tego wyniknie? Sprawdź, co wydarzy się w 2221 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2221 - poniedziałek, 23.03.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Sabina w serialu "Barwy szczęścia" zacznie wynosić swoje picie poza domowe zacisze. O ile do tej pory upijała się przeważnie w domu lub w dobrych restauracjach, w 2221 odcinku swoje kroki skieruje do parku. Nie przejmując się nikim i niczym usiądzie za drzewem i zacznie pić wino prosto z butelki!

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 2221: Przyjaciel Kajtka znajdzie pijaną Sabinę w parku - ZWIASTUN

Po raz kolejny objawi się jej Andrzej.
- Majeczka idzie w twoje ślady. Tańczy najpiękniej z całego przedszkola. Za dwa tygodnie jest pokaz. Pójdziesz ze mną? - spyta, całkowicie przekonana, że zmarły mąż jest przy niej. Zaproponuje mu trochę trunku. - Masz ochotę? Z butelki. Tak jak wtedy nad jeziorem. Pamiętasz? To był chyba nasz pierwszy wspólny wyjazd. Kocham cię!

Przechodząca obok mała dziewczynka będzie w takim szoku, że jej matka będzie zmuszona odciągnąć dziecko od pijaczki. Na domiar złego w taki stanie zobaczy ją kolega Kajtka. Cieślak zrozumie, że nie jest w stanie kontrolować alkoholizmu matki wylewając wino do zlewu. Problem jest bardzo poważny. Czy Sabina w końcu uda się na leczenie?

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2221: Witek pobity przez kolegów! Pójdzie o narkotyki

Najnowsze