Barwy szczęścia, odcinek 2207: Malwina sypiała z Adamem, a teraz będzie ratować jego małżeństwo z Wandą - ZWIASTUN

2020-03-02 7:03 Ag
 Barwy szczęścia, odcinek 2207: Malwina sypiała z Adamem, a teraz będzie ratować jego małżeństwo z Wandą - ZWIASTUN
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2207: Malwina sypiała z Adamem, a teraz będzie ratować jego małżeństwo z Wandą - ZWIASTUN

Co za przemiana w serialu "Barwy szczęścia"! Niedawno Malwina (Joanna Gleń) szalała z miłości do Adama (Marcin Kwaśny) i dla niego była gotowa walczyć nawet z całą swoją rodziną. Rozdzieliła Jabłońskiego z żoną Wandą (Agnieszka Przepiórska), ale odkryła, że kobieta udaje ciążę, żeby zatrzymać Adama przy sobie. W 2207 odcinku "Barw szczęścia" Malwina nagle zmieni front. I postanowi pogodzić Jabłońskich, którzy rozstali się przecież przez nią. Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2207 - wtorek, 3.03.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Burzliwy romans Malwiny z Adamem w "Barwach szczęścia" nie tylko zniszczył jej małżeństwo z Przemkiem (Dobromir Dymecki), ale także rozwalił związek Jabłońskich. Jakiś czas temu Malwina przekonała się, że Adam cały czas ją okłamywał i zręcznie nią manipulował. Bo niby odszedł od żony, ale wciąż z nią sypiał. Ciąża Wandy była dla Malwiny szokiem.

Jeszcze większy wstrząs wywołało odkrycie, że Jabłońska tylko udaje, że będzie miała dziecko. Podczas konfrontacji kobiet w 2205 odcinku "Barw szczęścia" Wanda przyznała się, że wymyśliła ciążę, żeby Adam do niej wrócił. I właśnie pp tej rozmowie Malwina uświadomiła sobie jak wiele osób skrzywdziła... Bo cierpi nie tylko ona i jej rodzina, ale także Wanda, która wciąż kocha męża.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2207: Bożena wyrzuci Stawickiego z hotelu! Przez lekarza narazi się teściowej

W 2207 odcinku "Barw szczęścia" Malwina zgodzi się spotkać z Adamem w kawiarni. Kochanek będzie chciał do niej wrócić, a ona nie powie mu, że zaprosiła Wandę. Zorganizuje spotkanie Jabłońskich, licząc na to, że Adam porozmawia w końcu szczerze z żoną i ocalą jeszcze swoje małżeństwo.

To będzie wyjątkowo wspaniałomyślny gest Malwiny, która sypiała z Adamem, a w 2207 odcinku "Barw szczęścia" będzie gotowa wyrzec się własnego szczęścia, żeby ratować jego rodzinę.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2209: Chora Regina w ciężkim stanie. Nie zrezygnuje z gry na fortepianie!

- Bardzo mi zależy, żebyście znów byli razem…Pewnie jestem ostatnią osobą, która powinna mówić takie rzeczy, bo sama zrobiłam wiele głupot, których teraz żałuję… Spotkała was niewyobrażalna tragedia. Straciliście dziecko. Powinniście być dla siebie oparciem albo przynajmniej spróbować nim być… - wyjaśni kochankowi i jego żonie.

Barwy szczęścia, odc. 2207: Malwina (Joanna Gleń)
Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2205: Malwina (Joanna Gleń), Wanda (Agnieszka Przepiórska)
Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2205: Malwina (Joanna Gleń), Wanda (Agnieszka Przepiórska)
Autor: Artrama
Najnowsze