Barwy szczęścia, odcinek 2206: Bożena i Bruno rozstaną się. Amelia będzie śledzić synową

2020-02-04 13:42 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2206: Bożena i Bruno rozstaną się. Amelia będzie śledzić synową
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2206: Bożena i Bruno rozstaną się. Amelia będzie śledzić synową

W 2206 odcinku serialu "Barwy szczęścia" stanie się to na co zanosi się już od dawna - Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) rozstaną się! Jednak w rodzinie do niedawna udanego małżeństwa. będzie ktoś kto się z tym faktem nie pogodzi... Amelia (Stanisława Celińska) przekonana, że całą winę za rozpad związku ponosi synowa zacznie śledzić Bożenę! I w dodatku oprze się na swoich złych przeczuciach... Czy Amelia ujawni zdradę Bożeny w 2206 odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2206 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2206 odcinku serialu "Barwy szczęścia" małżonkowie Bożena i Bruno rozstaną się. Czy to przez zdjęcia paparazzi, który "złapie" przyjemne popołudnie Bożeny ze Stawicki spędzone na zakupach? A może Bruno będzie coraz bardziej zauroczony piękną Heleną i nie będzie mógł patrzeć na żonę...

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia. Piersi Reginy w odważnych scenach! Kamila Kamińska pokazała kuszący biust - ZDJĘCIA

Amelia w 2206 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie przekonana, że zna prawdę - to wszystko wina Bożeny! Gdyby nie jej zachowanie, Bruno nie wyjechałby do Chorwacji!

Jak podaje "Świat seriali, Tomasz (Kazimierz Mazur) będzie przekonywał Amelię, że to nieprawda W 2206 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie jej tłumaczył: . - Skoro Bruno wyjechał do Chorwacji i zostawił tu Bożenę, to znaczy że jej ufa. 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2210: Sabina w pijackim cugu prześladowana przez ducha zmarłego męża

- Kochające się małżeństwa nie rozstają się na tak długo - żona Tomasza będzie wiedziała swoje. I uparcie będzie twierdzić, że miedzy Bożeną a Stawickim dzieje się coś znacznie większego, niż niewinna znajomość. - Mam coraz gorsze przeczucia - doda Amelia.

Co więcej, w 2206 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Amelia nakaże mężowi... śledzić Bożenę! - Prosisz się o kłopoty - westchnie tylko Tomasz, który juz będzie wiedział, że zony od pomysłu nie odwiedzie. I to pomimo tego, że już raz nabroili w życiu małżeństwa Stańskich i musieli ich za to przepraszać...

Najnowsze