Barwy szczęścia, odcinek 2162: Marek znajdzie ciężarną Iwonę! Wyprze się dziecka?!

2019-12-16 7:40 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2162: Marek znajdzie ciężarną Iwonę. Wyprze się dziecka?!
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2162: Marek znajdzie ciężarną Iwonę. Wyprze się dziecka?!

Pomimo wszelkich starań Iwony (Izabela Zwierzyńska) Marek (Marcin Perchuć) z serialu "Barwy szczęścia" w 2162 odcinku znajdzie pasierbicę! Chwila namiętności między nimi okazała się brzemienna w skutkach. To właśnie dlatego Iwona w "Barwach szczęścia" robi wszystko, żeby ukryć się przed Złotym. Czy w 2162 odcinku prawda wyjdzie na jaw? Mina Marka mówi wszystko. Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2162 - poniedziałek, 23.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" Iwona zaszła w ciążę. Przez ostatnie tygodnie ukrywała się przed rodziną, rzuciła pracę i przede wszystkim wyprowadziła się od Marka. Po zakrapianej imprezie poszli ze sobą do łóżka... Odpowiedź na pytanie "Kto jest ojcem?" powinna być dla widzów oczywista. 

W 2162 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) jako jedyna dowie się prawdy. Dzień wcześniej Iwona wróci do rodzinnego domu, by powiedzieć siostrze i bratowej, że ich rodzina się powiększy. Czytaj więcej tutaj >>> Iwona w ciąży ukryje przed rodziną kto jest ojcem jej dziecka. Tylko Agata pozna prawdę

Barwy szczęścia, odc. 2162. Agata (Natalia Zambrzycka), Marek (Marcin Perchuć)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2162. Agata (Natalia Zambrzycka), Marek (Marcin Perchuć)

W 2162 odcinku Iwona w "Barwach szczęścia" wyzna Agacie, że chce sama wychować dziecko. Powie, że nie ma pojęcia, jak ojciec malucha zareagowałby na wieść o ciąży. Jak na dłoni będzie widocznie, że Pyrka strasznie boi się konfrontacji zarówno z Markiem, jak i z Hubertem (Marek Molak). Nie wiadomo, jak rodzina przyjęłaby jej romans z ojczymem! 

Okaże się, że Iwona nie ma czasu na zastanawianie się nad kolejną kryjówką. W 2162 odcinku Marek zjawi się w domu Pyrków. Bohater "Barw szczęścia" będzie w szoku widząc kochankę. Czy Klara (Olga Jankowska) i Hubert powiedzą mu, że Iwona jest w ciąży? W końcu nie przyszłoby im do głowy, żeby ukrywać to przed ojczymem. Nie mają o niczym pojęcia. Prawda prędzej czy później ujrzy światło dzienne. Pozostaje pytanie: co zrobi Złoty, gdy dowie się o dziecku? Czy się go wyprze? Iwona właśnie tego obawia się najbardziej...

Najnowsze