Barwy szczęścia, odcinek 2158: Gwałciciel Szymon wyciągnie mroczną przeszłość Kasi. Pomoże mu Anita - ZDJĘCIA

2019-12-15 8:15 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2158: Gwałciciel Szymon wyciągnie mroczną przeszłość Kasi. Pomoże mu Anita - ZDJĘCIA
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2158: Gwałciciel Szymon wyciągnie mroczną przeszłość Kasi. Pomoże mu Anita - ZDJĘCIA

Kasia (Katarzyna Glinka) z serialu "Barwy szczęścia" w 2158 odcinku zacznie żałować, że zgłosiła sprawę zgwałcenia policji. Szymon (Maciej Marczewski) wykorzysta mroczną przeszłość swojej ofiary, żeby uniknąć kary! Wykorzysta do tego Anitę (Karolina Porcari), przyjaciółkę Kasi. Czy Sadowska w 2158 odcinku wycofa oskarżenia? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2158 - wtorek, 17.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Kasia podejmie ostateczną decyzję. Dzięki wsparciu bliskich zdecyduje się zgłosić sprawę Szymona na policję. Drań wykorzystał jej syna i zgwałcił ją w Dubaju, a teraz wrócił do Polski. To nie może ujść mu na sucho!

Jabłoński w 2158 odcinku zacznie się bronić przed oskarżeniami. W odwecie publicznie oskarży Kasię o to, że była striptizerką w Londynie. Okaże się, że to Anita doniosła bestii o mrocznej przeszłości Sadowskiej.

- To ja mu opowiedziałam o tym, co robiłaś w Londynie… Przepraszam! - Anita w serialu "Barwy szczęścia" będzie błagać przyjaciółkę o przebaczenie.
- I pomyśleć, że się przyjaźniłyśmy...
- Bardzo tego żałuję, Kasia... Nawet nie wiesz, jak bardzo!(…) - powie i wymyśli, jak może odpokutować swoje winy.

Barwy szczęścia, odc. 2159. Anita (Karolina Porcari)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2159. Anita (Karolina Porcari)

- Chyba do końca nie wierzyłam w jego winę… Nie chciałam wierzyć…. Ale szybko się przekonałam, jaki potrafi być brutalny… - powie Anita w 2158 odcinku "Barw szczęścia". Kasia nadal będzie wściekła.
- Mam ci teraz współczuć?
- Pójdę na policję i powiem im wszystko, jak dokładnie było w Dubaju. Może to ci pomoże? Niech on w końcu odpowie za to, co zrobił! - krzyknie wzburzona kobieta. Czy zeznania Anity w serialu "Barwy szczęścia" pomogą Kasi wsadzić Szymona za kraty? Zboczeniec bezdyskusyjnie na to zasługuje.

Najnowsze