Barwy szczęścia, odcinek 2129: Regina dla Remka zmieni swoje życie? Nie przyzna się Frankowi do tej miłości

2019-10-16 17:18 jkk
Barwy szczęścia, odc. 2115. Remek (Piotr Sędkowski), Regina (Kamila Kamińska)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2115. Remek (Piotr Sędkowski), Regina (Kamila Kamińska)

Jest szansa na to, że w 2129 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina (Kamila Kamińska) wreszcie zrealizuje swoje marzenia! Przypomni jej o nich Remek (Piotr Sędkowski) - czyli powracajaca dawna miłość... W dodatku będzie miał nie byle jakiego sprzymierzeńca - dawna profesorka muzyki Arleta Banach (Grażyna Brodzińska) okaże się "asem z rękawa" Białkowskiego! Jakie tajemnice będzie miała Regina przed Frankiem (Mateusz Banasiuk) zobaczymy od 2129 odcinka serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2129 - poniedziałek, 4.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W odcinku 2129 serialu "Barwy szczęścia" Regina poczuje intensywny powiew dawnych lat. A stanie sie to za sprawą muzyki i... miłości! Jednak wszystko będzie w rękach Remka, który postanowi nie spocząć, póki nie odzyska ukochanej...

Remik w odcinku 2129 serialu "Barwy szczęścia" zacznie przekonywać Czaplę, żeby nie rezygnowała z marzeń. - Uważam, że powinnaś wrócić do grania - powie dawny ukochany Reginie. Ona jednak wytłumaczy Remkowi, że muzyka to dla niej zamknięty rozdział w życiu - teraz całym jej światem są rodzina i praca.

Czytaj także: "Barwy szczęścia", odcinek 2131 - Uwolniona Klara wróci do Polski!

Jednak Remek w odcinku 2129 serialu "Barwy szczęścia" nie da się tak  łatwo zbyć i przyprowadzi do klubu dawna nauczycielkę muzyki Reginy. Jak donosi "Świat seriali", Arleta Banach... nakrzyczy na Reginę i nazwie ja niewdzięcznicą! - Tyle dla ciebie zrobiłam, a ty w ostatniej chwili zrezygnowałaś ze studiów doktoranckich. Zmarnowałaś taką szansę!

Czytaj też: "Barwy szczęścia", odcinek 2132 - Iza cudownie wyzdrowieje!

Niespodziewanie jednak sprzeczka w odcinku 2129 serialu "Barwy szczęścia" z dawną profesorką zakończy się dla Reginy pomyślnie - pani profesor zaprosi ją do siebie! Kiedy Regina zapyta czy może zabrać ze sobą męża, Remik natychmiast posmutnieje... Jednak niepotrzebnie, bo następnego dnia oboje stawią się u Banach bez swoich drugich połówek.  To będzie doskonała okazja, aby Remik przystąpił do drugiej części swojego planu...

W odcinku 2129 serialu "Barwy szczęścia" Białkowski wyzna czapli, że gdyby pojechała z nim po studiach do Berlina zostałaby jego żoną! - Nigdy nie przestałem o tobie myśleć. Nadal coś do ciebie czuję - wyszepce Remik. Czy Regina będzie w stanie oprzeć się urokowi dawnej miłości do mężczyzny i muzyki? Raczej na pewno nie da rady powiedzieć całej prawdy o spotkaniu dawnego kochanka we Francji mężowi... Jak potoczą się losy tego trójkąta zobaczymy w odcinku 2129 serialu "Barwy szczęścia".

Zobacz też: "Barwy szczęścia", odcinek 2127 - Sebastian dostanie kosza!

Najnowsze