Barwy szczęścia, odcinek 2121: Sebastian spędzi noc z Natalią! Porzuci Dominikę przed ślubem - ZWIASTUN

2019-10-21 21:16 Ag
Barwy szczęścia odc. 2121. Sebastian (Kacper Krupski), Natalia (Maria Dejmek)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2121. Sebastian (Kacper Krupski), Natalia (Maria Dejmek)

Czy w serialu "Barwy szczęścia" ślub Sebastiana (Kacper Krupski) i Dominiki (Karolina Chapko) dojdzie do skutku? Po tym co Kowalskiemu nagadała jego matka Eliza (Danuta Kowalska) ucieknie od narzeczonej i w 2121 odcinku "Barw szczęścia" obudzi się u Natalii (Maria Dejmek). Po nocy spędzonej z przyjaciółką nie będzie wiedział czy chce ślubu z Dominiką. A czeka go jeszcze ostra przeprawa z Natalią, która wyleje mu kubeł zimnej wody na głowę. Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2121 - czwartek, 24.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Ślub Sebastiana i Dominiki z "Barw szczęścia" stanie pod znakiem zapytania. Z Kanady na uroczystość przyleci tylko Eliza, bo Angela (Helena Englert) potępi małżeństwo ojca z byłą prostytutką. Matka Sebastiana zażąda, by odwołał ślub i nie żenił się ze zwykłą "dziwką". A on kolejny raz, niczym mały chłopiec bez własnego zdania, ugnie się pod jej naciskiem.

Zostawi Dominikę i noc spędzi z Natalią. W 2121 odcinku "Barw szczęścia" obudzi się w mieszkaniu przyjaciółki na materacu, wciąż skołowany po ostrej rozmowie z matką i ucieczce od narzeczonej. A najgorsze będzie to, że nawet Natalia będzie przeciwko niemu. Natychmiast zażąda, żeby zadzwonił do Dominiki, która przez całą noc próbowała się z nim skontaktować.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2124: Dominika ucieknie od Sebastiana przed ślubem. Wystraszy się Klemensa!

Zwoleńska nie pozostawi na przyjacielu suchej nitki. W 2121 odcinku "Barw szczęścia" zacznie przywoływać go do porządku skoro na kilka dni przed ślubem Kowalski sam nie będzie wiedział co robić. - Albo ją kochasz, albo nie! Albo w końcu podejmujesz dojrzałe decyzje albo cały czas będziesz słuchał swojej mamusi! - rzuci wściekła Natalia.

Ale Sebastian wciąż będzie zgrywał ofiarę całej tej sytuacji. Jakby nie wiedział, że żeni się z byłą prostytutką z niejasną przeszłością. - Przestań się na mnie wściekać co! Po prostu chcę wszystko dokładnie przemyśleć...

Od słowa do słowa między przyjaciółmi w 2121 odcinku "Barw szczęścia" wywiąże się awantura. Natalia wypomni byłemu szwagrowi rozstanie z jej siostrą Magdą (Honorata Witańska). - Wydawało mi się, że w nocy wszystko dokładnie ustaliliśmy! Zobacz Sebastian w jaki sposób ty traktujesz ludzi... Magdzie też obiecałeś, że adoptujecie Luizę i Mirka...

- Po prostu to wszystko mnie przerasta...
- Ciebie? Dorosłego faceta, który to sobie wszystko dokładnie przemyślał!
- Chyba każdy ma prawo do błędu...
- Tylko tobie te błędy za często się zdarzają! Dominice zapomniałeś powiedzieć o wazektomii?! Taki malutki szczególik dla dziewczyny, która wkrótce ma zostać twoją żoną!
- Bo akurat nie było wcześniej tematu
- Błagam cię Sebastian, są tematy oczywiste, o których się wcześniej nie rozmawia. Na przykład dzieci!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2122: Wybuch Łukasza. Zostawi Kasię i wychowa sam Paulinkę?

Aż wreszcie Kowalski w 2121 odcinku "Barw szczęścia" oceni, że atak Natalii to za dużo jak na jego obecne przejścia. Przecież on wciąż nie wie czy chce ślubu z Dominiką, czy kiedyś nie pożałuje teraz podjętej decyzji. - Słuchaj, czego ty ode mnie chcesz?
- Chcę, żebyś w końcu podejmował odpowiedzialne decyzję! Chcę ci pomóc!

Ale nawet te mocne słowa nie trafią do Sebastiana. - W taki sposób! Że stawiasz mnie pod ścianą i wywierasz presję! Zupełnie jak moja matka! Dopiero po kolejnej szczerej rozmowie mężczyzna wróci do Dominiki, żeby błagać ją o wybaczenie. Czy nie będzie już jednak za późno?

Najnowsze