Barwy szczęścia, odcinek 2120: Córka Sebastiana potępi ślub ojca z prostytutką! Angela nie wróci z Kanady na ślub

2019-10-21 7:25 Ag
Barwy szczęścia odc. 2121. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2121. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

Ślub w serialu "Barwy szczęścia" zagrożony! Sebastian (Kacper Krupski) i Dominika (Karolina Chapko) będą się musieli zmierzyć z poważnymi problemami przed ślubem. W 2120 odcinku "Barw szczęścia" od Sebastiana odwróci się jego córka. Angela (Helena Englert) zerwie kontakt z ojcem kiedy dowie się, że jego narzeczona to była prostytutka. Na Dominikę doniesie matka Sebastiana. Co więcej, w 2120 odcinku "Barw szczęścia" Eliza (Danuta Kowalska) zażąda od Kowalskiego, by nie żenił się taką "panienką"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2120 - środa, 23.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Ślub Dominiki i Sebastiana w "Barwach szczęścia" stanie pod znakiem zapytania. Im bliżej ceremonii, tym bardziej przeszłość byłej prostytutki zacznie ponownie wkraczać do jej życia. Dominika nie zdoła uciec przed tym co robiła, kim była. A najgorsze będzie to, że w 2120 odcinku "Barw szczęścia" bliscy Sebastiana dowiedzą się, że Dominika uprawiała seks za pieniądze i do tego była też striptizerką.

Zakochani zaczną szykować się do ślubu kiedy nagle stracą kontakt z Angelą. W tym samym czasie Kowalskiego odwidzi matka. W 2120 odcinku "Barw szczęścia" Eliza będzie oburzona, że jej jedyny syn chce się ożenić z byłą prostytutką. Ujawni, że poznała przeszłość Dominiki i nie życzy sobie takiej synowej!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2126: Sebastian po odwołaniu ślubu z Dominiką złoży Natalii szokującą ofertę

Co więcej Eliza przekaże te szokujące nowiny także Angeli. Nastawi wnuczkę przeciwko narzeczonej Sebastiana. Aż wreszcie w 2120 odcinku "Barw szczęścia" dziewczyna zerwie kontakt z ojcem, potępi jego ślub z Dominiką, choć poznała jego wybrankę i bardzo ją polubiła. Eliza uświadomi Kowalskiemu, że córka po prostu nie chce z nim rozmawiać, bo wiem czym zajmowała się jego przyszła żona.

- Wyobrażasz sobie, co ona poczuła? Jaki to dla niej wstyd, że jej ojciec zadaje się z prostytutką?! Musisz natychmiast odwołać ślub. Ta panienka musi zniknąć z twojego życia!

Załamany, Sebastian sięgnie w końcu po alkohol i zniknie z domu na całą noc. Pocieszenia poszuka u Natalii (Maria Dejmek), która poradzi, żeby przestał zachowywać się niedojrzale i jak najszybciej wracał do narzeczonej.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2122: Julita oszaleje po porodzie! Jej córka umrze jak pierwsze dziecko?

Następnego dnia, w 2121 odcinku "Barw szczęścia" Dominika z kolei spotyka się ze swoim byłym klientem Damianem (Michał Lesień). Zacznie podejrzewać, że to ojciec Luizy (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski), powiedział Elizie o jej niechlubnej przeszłości.

Kiedy rankiem Sebastian wróci do ukochanej zobaczy ją w rozpaczy. - Nie zmrużałam oka... Nie wiedziałam, co się dzieje! Jak ty możesz mnie tak traktować?!- Przepraszam. Wynagrodzę ci to stokrotnie… - Nie będziesz miał okazji! Zaraz się spakuję i się stąd wynoszę! - Miałem tylko chwilę zwątpienia… - Kolejną? Na tydzień przed ślubem?! Związek tej pary w "Barwach szczęścia" nie przetrwa takiej próby?

Najnowsze