Barwy szczęścia, odcinek 1986: Justin uderzy Oliwkę. Brutalnie rzuci ją na ziemię - ZDJĘCIA

2019-01-23 7:15 sz
Barwy szczęścia odc. 1986. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Justin (Jasper Sołtysiewicz), Mia (Maria Ruddick), Igor (Natan Gudejko)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 1986. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Justin (Jasper Sołtysiewicz), Mia (Maria Ruddick), Igor (Natan Gudejko)

Justin (Jasper Sołtysiewicz) w 1986 odcinku serialu "Barwy szczęścia" uderzy Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska)! Wszystko to przez narkotyki, które wkrótce zagoszczą na stałe w towarzystwie ich wspólnych znajomych. Libacja narkotykowa w "Barwach szczęścia" zakończy się tragedią, a życie jednego z bohaterów stanie pod znakiem zapytania. Co dokładnie wydarzy się w 1986 odcinku?

"Barwy szczęścia" odcinek 1986 - środa, 23.01.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W nadchodzących odcinkach serialu "Barwy szczęścia" paczka Oliwki i Kajtka nie poprzestanie tylko na alkoholu i marihuanie.

Dzieciaki zaczną eksperymentować ze znacznie mocniejszymi środkami, a przez brak wiedzy na temat działania tych substancji dojdzie do śmiertelnie niebezpiecznego wydarzenia.

Ale zacznijmy od początku. Oliwka i Justin zaczną ze sobą sypiać, ale postanowią zatrzymać nowy związek w sekrecie.

Jednak jeden ze znajomych z łatwością odkryje, że przyjaciół w "Barwach szczęścia" zaczęło łączyć coś więcej i powie o tym Mii. Dziewczyna podkochuje się w Kanadyjczyku od samego początku, więc spróbuje odbić go Zbrowskiej... w jeden z najgorszych możliwych sposobów.

Po kolejnej kłótni Mia w serialu "Barwy szczęścia" uzna, że dobrym pomysłem będzie zażycie ecstasy i podanie go Justinowi. Jej plan na początku przebiegnie bez zastrzeżeń - szybko wylądują w łóżku.

Podczas seksu dziewczyna jednak zemdleje i dostanie zapaści! Zaalarmowana Oliwka w 1986 odcinku serialu "Barwy szczęścia" spróbuje zadzwonić po pomoc, jednak naćpany kochanek rzuci się na nią i silnym uderzeniem wyrwie telefon z ręki, przewracając na podłogę... Kolejna impreza zmieni się w masakrę!

Najnowsze