Barwy szczęścia. Metamorfoza Dominiki w nowym sezonie. Karolina Chapko postawiła na ostre cięcie - ZDJĘCIA

2023-06-24 15:02

Dominika (Karolina Chapko) zmieni się w nowym sezonie "Barw szczęścia"! Piękna kelnerka zawsze zachwyca naturalnością i delikatną urodą, którą docenia Sebastian (Marek Krupski). Kobieta znalazła szczęście właśnie u jego boku po traumatycznych przeżyciach ze Zbyszkiem Stawickim (Piotr Borowski). W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Dominika zaprezentuje się inaczej niż do tej pory. Aktorka Karolina Chapko postawiła na ostre cięcie. Jak teraz wygląda?

Metamorfoza Dominiki z "Barw szczęścia". Karolina Chapko postawiła na zmianę

Dominika z "Barw szczęścia" zawsze wyróżnia się naturalnością i delikatną urodą. Jej blond włosy przeszły jednak małą metamorfozę, a kelnerka z "Feel Good" zaprezentuje się nieco inaczej w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach. Aktorka postanowiła na ostre cięcie i dość mocno skróciła jasne włosy. Widać to na nagraniu z planu serialu, które udostępniła Anna Mrozowska, czyli serialowa Renata. Na nagraniu widać dokładnie, że serialowa ukochana Kodura (Oskar Stoczyński) podchodzi do auta, otwiera drzwi, a w środku wiata się z przyjaciółką. Dominika ma zdecydowanie krótsze włosy niż zazwyczaj. 

Mówi się, że jak kobieta obcina włosy to zaczyna nowy etap w życiu, czy tak więc będzie w życiu Dominiki z "Barw szczęścia"? Kobieta odnalazła szczęście u boku Sebastiana, z którym związała się po rozstaniu ze Stawickim. Na szczęście kelnerce udało się wydostać z toksycznej relacji, którą zaserwował jej lekarz psychol. W poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" Dominika i Zbyszek spotkali się niejednokrotnie, ale kobieta niemal od razu wyczuła, że doktorek nic się nie zmienił. I miała rację, bo przecież potwornie skrzywdził Kamę (Natalia Jędruś). 

Co czeka Dominikę z "Barw szczęścia" w kolejnym sezonie serialu?

Na szczęście Dominika może zapomnieć o Stawickim i skupić się na ukochanym Sebastianie. W końcu wzięli ślub, który nie obył się bez komplikacji, ale za to wszystko zakończyło się szczęśliwie. Dominika będzie rozwijała soje uczucie z ukochanym i na pewno nie zerwie przyjaźni z Renatą. Widzowie"Barw szczęścia" już niebawem dowiedzą się, co dalej przydarzy się w wątku Dominiki z odświeżonym wyglądem i nową fryzurą. Nowe odcinki już na jesień w TVP2. 

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Najnowsze