Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Lilly zapomni o Kajtku, bo znajdzie sobie innego. To bogaty biznesmen, przed którym ostrzeże ją były kochanek - ZDJĘCIA

W "Barwach szczęścia" szykuje się nowy romans! Tyle, że nikt nie będzie miał pewności, czy którakolwiek ze stron jest w uczuciach szczera... Lilly (Mayu Gralińska Sakai) zada się z bogatym i przystojnym biznesmenem, ale trudno będzie oprzeć się wrażeniu, że chce zrobić na złość Oliwce (Wiktoria Gąsiewska). Z kolei przed nim byłą kochankę ostrzeże Kajtek (Jakub Dmochowski). Jego zdaniem chłopak nie jest stały w uczuciach i tylko się nią zabawi. A może wszyscy się pomylą i będzie z nich jeszcze piękna para w "Barwach szczęścia"? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Lilly zwinie kolejnego chłopaka sprzed nosa Oliwki? Czy ten związek ma szanse? - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Lilly przestanie się interesować Kajtkiem, bo znajdzie sobie nowego amanta. Przystojny i bogaty Justin będzie "łakomym kąskiem" dla egzotycznej piękności. Ale Skotnicki ma jeszcze jedną zaletę - jako menadżer hotelu Stańskich może często gościć u siebie Lilly, która chętnie podrażni swoją obecnością Oliwkę. Czy ten związek ma jakieś szanse?

Kajtek w "Barwach szczęścia" ostrzeże Lilly, że Justin to nie jest dobra partia. Owszem ma wiele zalet, ale zdecydowanie brakuje ma stałości w uczuciach. Istotnie, Skotnicki nie pogardzi, ani nocą z Agatą (Natalia Zambrzycka) w hotelu Stańskich, ani dalszymi umizgami do Oliwki. Ale czy Lilly pozwoli się skrzywdzić?  

Była kochanka nie posłucha Kajtka w "Barwach szczęścia" i będzie kontynuowała romans z Justinem. Gorące randki, skradzione pocałunki, kwiaty - to wszystko zaprezentują nam kochankowie na ekranie. Czy Lilly dzięki Justinowi faktycznie zapomni o Kajtku, czy szykuje jakiś nowy podstęp? Przekonamy się śledząc ich wątek!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2710: Grażyna zastąpi Kępskiemu Iwonę! Wszyscy namówią go, żeby rzucił Pyrkę - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze