Barwy szczęścia. Klara zdradzi Huberta? Podejrzane spotkanie w nocy w hotelu! - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Klara zdradzi Huberta? Podejrzane spotkanie w nocy w hotelu! - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Klara zdradzi Huberta? Podejrzane spotkanie w nocy w hotelu! - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Szok w "Barwach szczęścia"! Najnowszy ZWIASTUN nowych odcinków seriali pokazuje dziwne spotkanie Klary (Olga Jankowska) w środku nocy w hotelowym pokoju! Pyrka tylko w samym szlafroczku otwiera drzwi mężczyźnie, który będzie stał w progu z kwiatami i butelką czerwonego wina. O co w tym chodzi? Czy rozgrzana słowami własnej książki erotycznej Klara w "Barwach szczęścia" zdradzi swojego Huberta (Marek Molak)? Sprawdź ci już wiemy i zobacz TO koniecznie w ZWIASTUNIE i GALERII ZDJĘĆ!

Zdrada w "Barwach szczęścia"? Tajemnicze spotkanie Klary w środku nocy w hotelu - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Najnowszy zwiastun "Barw szczęścia" pokazuje, że Klara zmieni się w seksownego wampa. Zrobi to z okazji promocji swojej książki erotycznej i najwyraźniej "rozgrzeje" czytelników.  W celach promocyjnych Pyrka przyjmie pseudonim Julia Armand i niezwykle seksownym głosem przeczyta na spotkaniu z czytelnikami fragment swojego dzieła. Na WIDEO widzimy jednak, że później Klara otwiera drzwi pokoju hotelowego w samym szlafroku, a w drzwiach stoi facet z kwiatami i czerwonym winem. I nie jest to Hubert - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Klara w "Barwach szczęścia" zamieni się w wampa? 

Tajemnicza atmosfera w "Barwach szczęścia", która towarzyszyć będzie promocji książki erotycznej Klary nie ma nic wspólnego z życiem codziennym Pyrków. Seksownie ubrana żona Huberta w peruce i ciemnych okularach wygląda jak gwiazda erotycznego filmu, a nie tylko autorka książki. Czy Klara za bardzo wczuje się w rolę? 

Zobacz też: Przerwana emisja Barw szczęścia! Znamy ważny powód. Co z nowymi odcinkami serialu

Barwy szczęścia. Tragiczny wypadek Klary. Tak się skończy polowanie na Pyrkę po premierze erotycznej powieści

W nowym ZWIASTUNIE "Barw szczęścia" widzimy następujące po sobie sceny. Hubert mówi o spotkaniu z Julią Armand, następnie seksowna Klara czyta fragmenty swojej erotycznej książki na spotkaniu promocyjny, a potem w nocy otwiera hotelowe drzwi obcemu mężczyźnie - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Prowokacja czy zdrada

Na szczęście widzimy też czuły pocałunek Pyrków w "Barwach szczęścia", więc istnieje szansa, że owe nocne odwiedziny to tylko efekt dziennikarskiej prowokacji, której Klara padnie ofiarą. Nieszczęśliwy wypadek będzie kropką nad i skandalicznego eksperymentu z powieścią erotyczną Pyrki. Uspokajamy - jak dotąd wiadomości o zdradzie męża przez Klarę nie ma i mamy nadzieję, że tak pozostanie.    

Zabaw się: Quiz. Złe kobiety polskich seriali. Za co je kochaliśmy? Na 11 pytań musisz znać odpowiedź!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze