Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Nie tylko jej zabraknie u boku Pyrki - WIDEO, ZDJĘCIA

"Barwy szczęścia". Klara (Olga Jankowska) wyleciała z nowej czołówki! Na planie serialu aktualnie gwiazdy nagrywają ujęcia do scen, które zobaczymy na początku każdego nowego odcinka. Już jest pewne, że w "Barwach szczęścia" po Klarze nawet ślad w rodzinie Pyrków nie zostanie. Kto wystąpi u boku Huberta (Marek Molak)? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Klara wyleciała z czołówki Barw szczęścia! Zobacz, kto zatańczy u boku Pyrki w GALERII ZDJĘĆ!

To już pewne! Z czołówki "Barw szczęścia" na pewno wyleciała Klara, ale nie tylko jej nie zobaczymy u boku Pyrki. Gwiazdy serialu w rocznicę emisji 1 odcinka zrobiły fanom wielką niespodziankę i weszły na plan nowej czołówki. Olgi Jankowskiej, która zrezygnowała z dalszego udziału w serialu nie weszła oczywiście na plan. Nie tylko jej zabraknie u boku Agaty i Huberta Pyrków. 

Uśmiechnięty Hubert w "Barwach szczęścia" pojawił się na planie nawet w szlafroku! Widać, że on i jego siostra wypięknieją i będą bardzo szczęśliwi. Z kim zatańczą Agata i Hubert?

Okazuje się, że rodzinę Pyrków w nowej czołówce "Barw szczęścia" będą reprezentować Agata i Hubert sami! Nie będzie z nimi, ani Klary, ani Patryka (Konrad Skolimowski)! Jezierski będzie, ale niestety nie u boku byłej narzeczonej. Czy to oznacza, że rodzeństwo Pyrków pozostają singlami w nowym sezonie serii? Przekonamy się już jesienią w TVP2, a na razie zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Koniec Beaty i Damiana?! Zostaną mu tylko dzieci - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze