Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Kępski po powrocie z USA bez Iwony rozrywany przez kobiety! Ale i tak wybierze Oliwkę - ZDJĘCIA

To już pewne - do "Barw szczęścia" wróci z USA Kępski (Jakub Sokołowski. Tomasz pojawi się sam, bez Iwony (Izabela Zwierzyńska), która być może na zawsze zniknęła z serialu. Ale jej ukochany po powrocie nie będzie się nudził. Na ZDJĘCIACH z planu "Barw szczęścia: widać go w otoczeniu najpiękniejszych kobiet. Jest u jego boku Grażyna (Kinga Suchan) była kochanka, matka jego syna Wiktora (Grzegorz Kestranek), pojawia się też Dominika (Karolina Chapko). Ale wszystko wskazuje na to, że bogaty Kępski wybierze śliczną i samotną aktualnie Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Kępski po powrocie z USA nie będzie mógł opędzić się od kobiet! Zawróci w głowie Oliwce?! 

Grający w "Barwach szczęścia" Kępskiego Jakub Sokołowski ostatnio chętnie dzieli się z fanami na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIAMAI z planu serialu. Coraz częściej widać go z Grażyną która najwyraźniej jeszcze raz spróbuje zawalczyć o dawnego kochanka. Ale Tomasz nie będzie chyba zainteresowany, bo jego nowym celem stanie się Oliwka!

Przypomnijmy - Kępski w "Barwach szczęścia" odleciał razem z Iwoną do USA. Pyrka dostała tam fantastyczną propozycję zawodową i on rzucił wszystko i pojechał razem z nią. Ale z tajemniczego - na razie - powodu Tomasz wróci z USA i znów zacznie uwodzić co ładniejsze serialowe bohaterki.

Pewne jest, że Izabela Zwierzyńska nie wróci już raczej do "Barw szczęścia", bo aktorka wyemigrowała do Wielkiej Brytanii o pożegnała się z serialem. Ale skoro jej serialowy partner nagrywa nowe sceny z udziałem najpiękniejszych gwiazd, to coś z tego musi wyniknąć. 

"Barwy szczęścia": Kępski po powrocie z USA odrzuci wszystkie zaloty i zaopiekuje się samotną Oliwką?

ZDJĘCIA Kępskiego z Oliwką z planu "Barw szczęścia" zwracają uwagę nastrojem. Tylko razem ta para jest uśmiechnięta i wygląda na szczęśliwą. Czy to będzie nowy romans ślicznej manicurzystki, która nie może dojść do siebie po zdradzie Kajtka (Jakub Dmochowski) z Lilly (Mayu Gralińska Sakai)?

Na jednym z nowych ZDJĘĆ Kępski wychwala stanowisko pracy Oliwki w hotelu Stańskich. Być może Tomasz zafunduje dziewczynie własny biznes? Wszystkiego dowiemy się, kiedy Kępski pojawi się na ekranie i wyjaśni swój samotny powrót z USA. A my będzie Was informowali na bieżąco o najnowszych przeciekach z planu serialu!      

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2696: To już naprawdę koniec małżeństwa Kasi i Łukasza. Ona w szpitalu u Igora, a on z Weroniką – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze