Barwy szczęścia. Józek posądzony za gwałt! Julita zażąda rozwodu?! - ZWIASTUN

2020-01-05 7:50 Ag
Barwy szczęścia. Józek (Patryk Pniewski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Józek (Patryk Pniewski)

Józek (Patryk Pniewski) z serialu "Barwy szczęścia" wrobiony w gwałt. Wkrótce życie Sałatki zamieni się w koszmar kiedy do jego mieszkania wkroczy policja i aresztuje go pod zarzutem gwałtu. Wszystko rozegra się na oczach przerażonej Julity (Katarzyna Sawczuk), która nie będzie wiedziała co się dzieje. Czy zwątpi w niewinność Józka i nie uwierzy, że nie ma nic wspólnego z ohydnymi oskarżeniami? Kto w nowych odcinkach "Barw szczęścia" będzie chciał wrobić Józka w gwałt? Zobaczcie ZWIASTUN!

Co będzie z Józkiem w "Barwach szczęścia"?

Józek i Julita z "Barw szczęścia" znów zostaną ciężko doświadczeni przez los. Dopiero co młodzi rodzice Julci (Julia Staniszewska) odzyskali spokój i doszli do siebie po tym jak Julita zachorowała na depresję, a znów spadną na nich olbrzymie kłopoty.

Zwiastun "Barw szczęścia" ujawnia, że już wkrótce Józek zostanie aresztowany za gwałt. Media od razu obiegnie ta szokująca informacja, a zdjęcia piłkarza drużyny Spartanie Warszawa z paskiem na oczach pojawi się na czołówkach gazet i w serwisach plotkarskich.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2180: Iza zniszczy małżeństwo Kasi. Sekretne randki Łukasza - ZWIASTUN

Kiedy do mieszkania Sałatków wkroczą policjanci, by aresztować Józka ani on, ani tym bardziej Julita nie będą wiedzieli co się dzieje. Józek zapewni funkcjonariuszy, że nie ma nic wspólnego z żadnym gwałtem, ale cała sprawa i oskarżenia tajemniczej kobiety, która wrobi Sałatkę będą poważne.

Czy Julita z "Barw szczęścia" stanie po stronie męża? A może w momencie kolejnej próby odwróci się od Józka? To się okaże dopiero w nowych odcinkach "Barw szczęścia" na początku lutego! Jedno jest pewne, rodzinne szczęście Julity, Józka i ich malutkiej córeczki Julci legnie w gruzach!

Przeczytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2170: Ostatnie pożegnanie Piotra. Powie Kasi, że odchodzi na zawsze

Najnowsze