Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Jest data emisji nowej czołówki! Produkcja wypowiedziała się jasno - ZDJĘCIA

W "Barwach szczęścia" po wakacjach zobaczymy nową czołówkę, którą właśnie nakręciły największe gwiazdy serialu. Dołaczyli do niej ważni bohaterowie, jak Marcin Kodur (Oskar Stoczyński) z Renatą (Anna Mrozowska), Sebastian (Marek Krupski) z Dominiką (Karolina Chapko) i Herman (Maciej Raniszewski) z Malwiną (Joanna Gleń). Nic dziwnego, że kiedy fani "Barw szczęścia" zobaczyli ZDJĘCIA z nowej czołówki 2023 nie mogą się już doczekać emisji. Produkcja serialu wypowiedziała się w tej sprawie jasno! Zobacz kogo zobaczymy na początku każdego odcinka w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Barwy szczęścia. Jest data emisji nowej czołówki!

Na planie "Barw szczęścia" zakończyły się ZDJĘCIA do nowej czołówki 2023. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiło się mnóstwo fotosów z tego wydarzenia, a także filmy WIDEO. Dzięki temu zobaczyliśmy nowych bohaterów, którzy będą witać nas na początku każdego odcinka! Fani są zachwyceni efektem tej ciężkiej pracy gwiazd i dopytują, kiedy to zobaczymy w telewizji. Znamy odpowiedź produkcji!

W nowej czołówce "Barw szczęścia" zobaczmy Kodura, Sebastiana i Hermana, zabraknie natomiast reprezentantów rodziny Grzelaków. Czy to oznacza, że w nowym sezonie serii zabraknie Aldony (Elżbieta Romanowska), Borysa (Jakub Wieczorek) i Aleksa (Hubert Wiatrowski)?

Na oficjalnym profilu "Barw szczęścia" na Instagramie padło wyraźne pytanie jednego z wiernych widzów, kiedy zostanie wyemitowana nowa czołówka. Administrator strony jasno wypowiedział się w tej sprawie.

- Od września czy od października będzie nowa czołówka?

- Ogłosimy to po wakacjach 🌞

Nie przegap: Nowa twarz Agaty z Barw szczęścia. Nikt nie poznał tak odmienionej Natalii Zambrzyckiej w nowej czołówce - ZDJĘCIA, WIDEO

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze