Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Dlaczego zabraknie nowej piosenki na Święta? Produkcja postawiła na wspomnienia - WIDEO, ZDJĘCIA

Produkcja "Barw szczęścia" w 2022 roku zdecydowała się nie nagrywać świątecznej piosenki. Zamiast tego przywrócono świąteczny przebój z 2017 roku "Czas pojednań". Dwa lata temu świąteczny przebój zaśpiewali serialowi Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak). Dlaczego w Boże Narodzenie zabraknie nowego teledysku ze świąteczną piosenką w wykonaniu gwiazd "Barw szczęścia"? Czy produkcja uznała, że "Czas pojednań" w obliczu wojny na Ukrainie, która dzieje się tuż za naszą wschodnią granicą oraz konfliktów i rozstań w serialu, to najlepszy utwór na ten trudny czas? Sprawdź co już wiemy i zobacz WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Zamiast nowej piosenki na Święta "Czas pojednań" sprzed 5 lat. Dlaczego?

W 2022 roku "Barwy szczęścia" nie nagrają nowej piosenki świątecznej. ostatnia, jaką mogliśmy zobaczyć jest jeszcze z czasów przed pandemią koronawirusa, z 2019 roku. Wtedy piękny, pełen radości i nadziei utwór zaśpiewali Olga Jankowska i Marek Molak, czyli serialowi Klara i Hubert Pyrka. To, co się wydarzyło potem na ekranach TVP2 w serialu i w rzeczywistości przeszło wyobrażenia wszystkich scenarzystów. Czy właśnie dlatego twórcy uznali, że najlepsze w tym trudnym czasie będą cisza i wspomnienia?

Na oficjalnym profilu "Barw szczęścia" na Instagramie pojawiła się piosenka z 2017 roku "Czas pojednań". Wtedy to serialowa Amelia - Stanisława Celińska w duecie z wokalistą, Krzysztofem Antkowiakiem z towarzyszeniem chóru Sound'n'Grace - wyśpiewali świąteczną piosenkę, która zadedykowana została fanom serialu! W teledysku zobaczyliśmy wszystkich najważniejszych aktorów serialu, którzy wsparli śpiewającą koleżankę z planu.

Na WIDEO do świątecznej piosenki "Barw szczęścia" zobaczyliśmy najtrudniejsze chwile bohaterów w 2017 roku. Wtedy pojednali się Bruno (Lesław Żurek)z Bożeną, Klara z Hubertem, a nawet Józek (Patryk Pniewski) z Julitą (Katarzyna Sawczuk) ! Kajtek (Jakub Dmochowski) i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) byli jeszcze tacy szczęśliwi... Dziś niektórych gwiazd serialu już z nami nie ma i nie każdy związek przetrwał próbę czasu - zobacz ich wszystkich razem na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

- Chcieliśmy stworzyć utwór bliski tradycji bożonarodzeniowych hymnów. W dzisiejszych czasach pierwotna idea świąt została przyćmiona przez zachłanny konsumpcjonizm i blichtr świecidełek, niewiele zostało z jej dawnej świetności. Ten czas szczególnie daje się we znaki ludziom wykluczonym, którzy albo nie wytrzymali pogoni za szczęściem rozumianym jako stan posiadania, albo nawet do niej nie stanęli. Tacy ludzie są często zostawieni samym sobie. To właśnie z myślą o nich pracowaliśmy nad utworem – mówili w 2017 twórcy świątecznego hitu "Barw szczęścia". 

Jak dziś brzmią słowa o nadziei i pojednaniu ze świątecznej piosenki "Barw szczęścia"?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2729: Wielki sukces Klary! Intrygi gwałciciela Bartosza na nic się zdadzą – ZDJĘCIA

Najnowsze