Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Bruno będzie miał romans z Karoliną? ZDJĘCIA zdradzają wszystko

W "Barwach szczęścia" szykuje się szokujący romans? Tak to wygląda na najnowszych ZDJĘCIACH z planu serialu - Bruno (Lesław Żurek) i Karolina (Marta Dąbrowska) są na nich, cali w uśmiechach razem! Czyżby była kochanka Zaborskiego (Wojciech Solarz) i matka jego dziecka, miała zająć miejsce Bożeny (Marieta Żukowska) u boku szefa? Trzeba przyznać, że dawno nie widzieliśmy Bruna w "Barwach szczęścia" tak szczęśliwego, jak na NOWYCH ZDJĘCIACH z Karoliną...

Szokujący romans w "Barwach szczęścia"?! Stański zdradzi żonę z recepcjonistką? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Bruno i Bożena w "Barwach szczęścia" przeżyli wiele lat - wspólnie przeszli długą drogę i przeżyli ogrom prawdziwych dramatów. To oni właśnie przez większość życia walczyli ze wspólnym wrogiem Stańskich, Zaborskim. Lojalna wobec Rafała była za to Karolina, która dopiero niedawno zrozumiała, że to drań i oszust i przestała go chronić. Czyżby miała przejść aż tak wielką przemianę, że Bruno spojrzy na nią, jak na piękną kobietę, a nie "agenta wroga"?

Na ZDJĘCIACH z planu "Barw szczęścia" Bruno występuje najczęściej w towarzystwie Karoliny! To oni w czerwonych strojach są wizytówką Świąt Bożego Narodzenia 2022. Czy w ten sposób poznajemy prawdę na temat dalszych losów tej pary? 

Gdyby Bruno zdradził Bożenę z Karoliną "Barwach szczęścia", byłby to szok podwójny. Fakt, że Stańskim nie zawsze się układało i był czas, że rozmawiali nawet o rozwodzie, ale po odzyskaniu porwanego Tadzia (Józio Trojanowski) oraz walce na śmierć i życie z Zaborskim, wyglądało na to, że nareszcie zacznie im się układać. No, ale być może sielanka nie potrwa długo, a piękna Karolina uwiedzie swojego szefa i zajmie miejsce Bożeny... Na efekty, tego co widzimy na ZDJĘCIACH będziemy musieli poczekać kilka miesięcy - aktualnie kręcone są wiosenne odcinki serii i wtedy wszystko się wyjaśni. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2729: Ostateczny koniec Renaty i Damiana! Ostro rozprawi się z Kodurem – ZDJĘCIA

Najnowsze