Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, 2809: Bruno powie Łukaszowi o rozstaniu z Bożeną! Wybierze recepcjonistkę Karolinę? - ZDJĘCIA

2023-04-20 11:26

Bruno (Lesław Żurek) w 2809 odcinku "Barw szczęścia" powie Łukaszowi (Michał Rolnicki) o rozstaniu! To koniec małżeństwa z Bożeną (Marieta Żukowska), mimo iż razem adoptowali synka Tadzia (Józio Trojanowski) i tyle przeszli? Tylko Sadowski usłyszy od przyjaciela okrutną prawdę. Stańscy przestaną się ze sobą dogadywać, a w 2809 odcinku "Barw szczęścia" uwagę Bruna zajmie Karolina (Marta Dąbrowska). To jej Bruno poświęci czas i troskę, a od żony kompletnie się odsunie! Będzie rozwód Stańskich?

Barwy szczęścia, odcinek 2809 - czwartek 4.05. 2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2809 odcinku "Barw szczęścia" Bruno tylko Łukaszowi powie o rozstaniu z Bożeną! Nie da się ukryć, że odkąd Stańscy wrócili z pobytu na Mazurach, nic nie układa się jak trzeba. Bożena chce osiąść w tamtych rejonach, a mężczyzna nie wyobraża sobie życia z daleka od hotelu, biznesu i spraw w Warszawie. Konflikt interesów narasta, a Bruno niebezpiecznie zbliży się do Karoliny, która od dawna ma na niego chrapkę. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Stański bardzo zmartwi się losem recepcjonistki w związku z procesem sądowym Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz). Zwierzy się Łukaszowi z problemów.

- Ważne, że sprawa powoli zmierza do końca - skwituje Sadowski w 2809 odcinku "Barw szczęścia".

- Niestety... Nie tylko sprawa zmierza do końca. Moje małżeństwo chyba też - cytuje wspomniany portal szokujące słowa Bruna! Stański da jasno do zrozumienia, że właściwie godzi się z rozpadem związku. Skupi się na problemach Karoliny, niż ratowaniu swojego małżeństwa! 

Bruno nie przyzna się Łukaszowi do zauroczenia Karoliną 

Stański zatai jednak przed dziennikarzem, że coraz więcej czasu i uwagi poświęca Karolinie. To jej zeznaniami i sytuacją w sprawie Zaborskiego, najbardziej się przejmuje. Już chyba zapomni, że to recepcjonista długo stała po stronie bandyty, który co prawda ją omotał, ale i tak robiła "pod górę" jemu i Bożenie. Sytuacja w 2809 odcinku "Barw szczęścia" mocno się jednak zmieni, bo Stański znów zainteresuje się problemami kobiety, a nie własnej żony.

- Nie martw się... Jestem pewien, że wygramy - zacznie pocieszać Karolinę Bruno. 

- Ja jeszcze mogę przegrać - przypomni mu kobieta. - Jeśli zostanę skazana... Co się stanie z Dobromirem? Kto się nim zajmie? - doda zrozpaczona i bliska płaczu, a Bruno rzuci się do pocieszania jej. - Rafał cię nie obciąży zeznaniami. Nie skrzywdzi własnego syna - uzna Stański. 

Co ciekawe, Bruno bardziej skupi się na problemach Karoliny, a nie na rozpadającym się związku z Bożeną. Jeśli słowa wypowiedziane do Łukasza się potwierdzą, wkrótce w "Barwach szczęścia" dojdzie do rozwodu Stańskich i nastąpi koniec ich małżeństwa! Tego chyba nikt by nie chciał...

Barwy szczęścia. Powrót Stańskich. Bruno stęskni się nie tylko za hotelem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze