Aktor z Barw szczęścia został ojcem. Marek Molak pokazał zdjęcie syna. Wybrał mu wyjątkowe imię!

2019-08-10 8:55 Ag
Barwy szczęścia odc. 1943. Hubert (Marek Molak), Marysia (Joanna Śnieżyńska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 1943. Hubert (Marek Molak), Marysia (Joanna Śnieżyńska)

Marek Molak, znany z roli Huberta w serialu "Barwy szczęścia" właśnie został ojcem. Tą radosną nowiną podzielił się ze swoimi fanami na Instagramie. Aktor z "Barw szczęścia" ma drugiego syna, którego razem z ukochaną Daną nazwał wyjątkowym imieniem. Zaraz po porodzie pokazał też wzruszające zdjęcie z dzieckiem, na którym przytula noworodka do swojej klatki piersiowej.

Marek Molak został drugi raz ojcem! Serialowy Hubert Pyrka z "Barw szczęścia" na swoim Instagramie umieścił relację z porodówki, na której cały czas towarzyszył swojej partnerce. A nad ranem, w sobotę 10.08.2019, pochwalił się zdjęciem z synem, na którym przytula noworodka do klatki piersiowej. To pierwszy kontakt tatusia z dzieckiem, kangurowanie przez ojca, często w przypadku porodów przez cesarskie cięcie.


"Krąg życia. Marek Daniel 10.08.2019. 2.25. Nie wiem nawet co powiedzieć.#newborn #proud #dumnytata #marekmolak" - napisał aktor z "Barw szczęścia" pod zdjęciem. Molak i jego ukochana postanowili, że ich synek dostanie imię po tacie.

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Klara i Hubert będą mieli inną córkę! Co się stanie z Marysią?

Marek Molak trzy lata temu rozwiódł się z pierwszą żoną. Para trzy miesiące po ślubie została rodzicami. Urodził im się chłopiec, który otrzymał na imię Krzysztof. Niestety, związek pary już dawno należy do przeszłości, niemniej jednak rodzice w zgodzie i w porozumieniu wychowują chłopca, który mieszka z mamą w Bytomiu. Aktor z "Barw szczęścia" często zabiera Krzysia do Warszawy.

Nie przegap: Ślub gwiazdy Barw szczęścia. Katarzyna Glinka wychodzi za mąż we Włoszech

Obecnie Marek Molak związany jest z tajemniczą Daną, która pochodzi z Ukrainy. Nie wzięli jeszcze ślubu, ale być może w najbliższym czasie sfinalizują związek. Po raz pierwszy Marek Molak wspomniał o drugim dziecku także na Instagramie, w specjalnym poście umieszczonym pod koniec kwietnia.

Najnowsze