SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Za głosem serca ostatni odcinek 197 - opis, streszczenie: Montserrat w ciąży. Jose Luis umiera

Za głosem serca ostatni odcinek 197 - opis, streszczenie: Montserrat w ciąży. Jose Luis umiera

28.01.2016, godz. 02:00
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robo). Montserrat (Angelique Boyer), Alejandro (Sebastian Rulli), Jose Luis (Luis Roberto Guzman)
Za głosem serca (Lo Que La Vida Me Robo). Montserrat (Angelique Boyer), Alejandro (Sebastian Rulli), Jose Luis (Luis Roberto Guzman) foto: TELEVISA

"Za głosem serca" ostatni odcinek 197 telenoweli w TV Puls w czwartek, 28.01.2016, o godz. 15.40. Jak się skończt serial? "Za głosem serca" odc. 197 - streszczenie: Jose Luis i Alejandro udają się do Pedra, który więzi Rominę i Lauritia.

Między mężczyznami dochodzi do bójki. Starcie przegrywa Alejandro. Jose Luis nie może mu pomóc, gdyż od niego zależy los dzieci. Pedro każe mu wybierać, które z nich przeżyje. Mężczyzna chce wysadzić wszystkich w powietrze. Szaleniec chce uciec z miejsca przestępstwa, ale Dimitrio zakuwa go w kajdanki i zawozi do więzienia. Alejandro rusza na poszukiwanie Montserrat. Kobieta wyznaje ukochanemu, że oczekuje kolejnego dziecka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: