SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szpital odc. 507 - opis, streszczenie: Adopcja

Szpital odc. 507 - opis, streszczenie: Adopcja

19.04.2016, godz. 02:00
Szpital odc. 109
Szpital odc. 109 foto: tvnplayer.pl

"Szpital" odc. 507 we wtorek 19.04.2016 o godz. 18 w TVN. " Szpital" odc. 507 - streszczenie: Do szpitala zgłaszają się Marta i Bogdan Saczkowscy, wraz z 9-letnią Olą, która mieszka na stałe w domu dziecka. Małżeństwo rozważa adopcję dziewczynki, ponieważ nie mogą mieć własnych pociech. Na razie opiekują się Olą w weekendy.

Bogdan nie wie, czy ją przygarnąć, bowiem nie może nawiązać z dzieckiem kontaktu. Jest zły na Martę, która nie bierze jego zdania pod uwagę. Kobieta pokochała podopieczną i chce, by byli rodziną. Kiedy zachodzi w ciążę, jej teściowa mówi Oli, że zostanie w domu dziecka. Dzisiaj, tuż po przyjeździe Saczkowskich, dziewczyna źle się poczuła, wymiotowała i dostała gorączki.

Na oddziale pozostają również 19-letni Jacek i Bartosz. Nastolatkowie pobili się na boisku podczas treningu. Obaj są świetnymi biegaczami. Kiedy jeden z nich został wytypowany do udziału w ważnych zawodach, drugi wściekł się i rzucił na rywala. W efekcie chłopak ma uszkodzoną rękę, a jego kolega rozcięty łuk brwiowy. Pacjentów przyjmuje doktor Wojciech Jarosz.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: