SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Na Wspólnej odc. 2452 - opis, streszczenie: Matka Zosi nie chce, by ta dalej pracowała u Bergów

Na Wspólnej odc. 2452 - opis, streszczenie: Matka Zosi nie chce, by ta dalej pracowała u Bergów

30.03.2017, godz. 02:00
Na Wspólnej odcinek 2456, Bogdan (Wojciech Brzeziński), Zosia (Stephanie Jaskot)
Na Wspólnej odcinek 2456, Bogdan (Wojciech Brzeziński), Zosia (Stephanie Jaskot) foto:

"Na Wspólnej'' odcinek 2452 w TVN, w czwartek 30.03.2017, o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odc. 2452 streszczenie: Zosia, opiekunka Michalinki, kłóci się z matką, która nie chce, żeby córka dalej pracowała u Bergów. W końcu dziewczyna oznajmia stanowczo, że nie zrezygnuje z posady opiekunki. Matka nie może bowiem zabronić jej spotkań z ojcem.

strowskiego budzi telefon od Kamila. Zaniepokojony Hoffer pyta, dlaczego nie ma go jeszcze w szpitalu. Ordynator orientuje się, że przespał noc na podłodze w łazience, a obok niego leżą rozsypane leki psychotropowe. Po południu w szpitalu zjawia się zdenerwowana Ewa, która wykrzykuje Ostrowskiemu w twarz, że jest narkomanem. Marcin zeznaje, że nie zgwałcił Doroty. W szkole Zimińskiej zjawia się jednak policja, która przesłuchuje Węgrzyckiego. Młody nauczyciel fizyki potwierdza swoje zeznania. W pokoju obok przesłuchiwana jest Dorota, dziewczyna jednak nie chce współpracować z policją.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: