SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1514- opis, streszczenie: Protest pod domem Basi

Barwy szczęścia odc. 1514- opis, streszczenie: Protest pod domem Basi

13.10.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1482. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem)
Barwy szczęścia odc. 1482. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1514 w TVP2 w czwartek, 13.10.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1514 streszczenie: Po aresztowaniu Fayada mieszkańcy osiedla są przekonani, że Syryjczycy zagrażają wszystkim kobietom w okolicy. Otaczają dom Basi, a na czele tłumu stoją Borys z Jędrkiem. Kiedy Nabil i Basem wychodzą na próg i próbują wyjaśnić sąsiadom, że ich brat jest niewinny, omal nie dochodzi do linczu.

Tymczasem Sadowski przeprowadza własne śledztwo w sprawie napaści na Bożenę. Dochodzi do wniosku, że aresztowano niewłaściwą osobę. Tomasz jest zrozpaczony, gdy dowiaduje, że nie ma pewności czy po wybudzeniu ze śpiączki córka będzie w pełni sprawna. Wiśniewski obarcza winą za to, co się stało Stańskiego. Mężczyzna jednak zachowuje się tak, jakby los dziewczyny był mu obojętny. W odpowiedzi na ostatnie wydarzenia Kasia i Lidka organizują w klubie kurs samoobrony dla pań. Tymczasem Maniewski atakuje kolejną kobietę.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: