SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1445 - opis, streszczenie: Bartek aresztowany za narkotyki! Grozi mu kara śmierci

Barwy szczęścia odc. 1445 - opis, streszczenie: Bartek aresztowany za narkotyki! Grozi mu kara śmierci

28.04.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman), Waleria (Ewa Ziętek)
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman), Waleria (Ewa Ziętek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1445 w TVP2 w czwartek, 28.04.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1445 streszczenie: Sadowski informuje Stefana, Walerię i Kasię, że za posiadanie narkotyków Bartek może trafić na wiele lat do tajlandzkiego więzienia. Jedyną szansą na oszczędzenie Koszykowi takiego losu jest wręczenie policjantom łapówki. Kornelia jest zła na ukochanego za jego nieodpowiedzialne zachowanie. Uważa, że Bartek sam jest sobie winien i nie zamierza kiwnąć palcem w jego sprawie.

Siostry Zwoleńskie spędzają noce w ramionach swoich ukochanych. Natalia czuje się spełniona u boku Oliwiera, który wkrótce rozwiedzie się z żoną. Niestety Magda nie ma tyle szczęścia. Zwoleńska coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że nie pasują z Sebastianem do siebie.

Sabina spotyka się z prawniczką. Chce wiedzieć, jak ocenia ich szanse w sądowej konfrontacji z biologiczną matką Mai. Darek jest świadomy, że czas spędzony na ławce rezerwowych działa na jego niekorzyść. Zaczyna rozważać wyjazd do zagranicznego klubu, co martwi Władka.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: