SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165. ŚMIERĆ GALI. Gala umiera otruta przez matkę. Julie traci nogę - ZDJĘCIA

UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165. ŚMIERĆ GALI. Gala umiera otruta przez matkę. Julie traci nogę - ZDJĘCIA

31.01.2013, godz. 16:55
UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165. Gala (Jessica Coch)
UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165. Gala (Jessica Coch) foto: TELEVISA, Youtube

UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165 w poniedziałek, 4.02.2013. Jak się skończy UKRYTA MIŁOŚĆ? Co się wydarzy w ostatnim 165 odcinku UKRYTEJ MIŁOŚCI? Co się stanie z Galą, Julie i Roseleną, które wyrządziły Lucianie tyle krzywd? Gala, jej matka i matka Rodriga ponoszą karę za wszystkie swoje podłości. W UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 165 Gala dowiaduje się, że ma raka mózgu. Grozi jej utrata pamięci i sprawności. Po dwóch latach walki z chorobą, prosi matkę, by ją otruła - GALA UMIERA. Julie w wyniku wypadku traci nogę, a Roselena popada w obłęd.

UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165. Co się stanie z Galą i Julie?

W UKRYTA MIŁOŚĆ odcinek 165 podczas badań Gala dowiaduje się, że ma złośliwego guza mózgu. Niestety nowotwór jest nieuleczalny i w dłuższej perspektywie czasowej spowoduje utratę pamięci i sprawności fizycznej.

Dwa lata później, Gala traci włosy w wyniku chemioterapii. Nie ma już sił, by walczyć z chorobą. Nie jest w stanie znieść więcej cierpienia. Była żona Rodriga postanawia się zabić. Prosi swoją matkę, by pomogła jej popełnić samobójstwo. Julie truje córkę, Gala umiera. Julie także ponosi karę za wszystkie swoje intrygi przeciwko Lucianie. Spada ze schodów na lotnisku i traci nogę.

Roselena traci zmysły i szaleje. Wyobraża sobie, iż jej dzieci ciągle są z nią. Ojciec Honesto udziela jej rozgrzeszenia za wszystkie popełnione grzechy. Maximino ze łzami w oczach patrzy jak żona pogrąża się w chorobie psychicznej.

UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

Jaki seriali po UKRYTEJ MIŁOŚCI?

Już od wtorku, 5.02.2013 w TV4 nowa telenowela meksykańska OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI, w której główne role grają ANGELIQUE BOYER i DAVID ZEPEDA. Serial OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI liczy 161 odcinków.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - o czym jest nowa telenowela >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: