SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Przyjaciółki 3 sezon odc. 27 - opis, streszczenie: Anka straci prawo do opieki nad dziećmi?

Przyjaciółki 3 sezon odc. 27 - opis, streszczenie: Anka straci prawo do opieki nad dziećmi?

06.03.2014, godz. 02:00
PRZYJACIÓŁKI 3 SEZON CHŁOPCY
Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu "Przyjaciółek" foto: ipla.tv

Przyjaciółki 3 sezon, odcinek 27 w czwartek, 6.03.2014 o godz. 21.05 w Polsacie. Przyjaciółki ostatni odcinek 27 - streszczenie: Anka robiąc zakupy odkrywa, że mąż pobrał z jej konta wszystkie pieniądze. Czuje się upokorzona. W rozmowie telefonicznej Paweł przyznaje, że to jego sprawka. Zdenerwowany grozi kobiecie, że odbierze jej również dzieci.

Inga planuje przeprowadzkę. Andrzej pomaga jej w znalezieniu nowego mieszkania, co irytuje Dorotę. Odwiedzając nowe lokum, Gruszewska zauważa mężczyznę, który nie posprzątał po swoim psie. Zwraca mu uwagę. W ten sposób poznaje swojego sąsiada Szymona.

Tymczasem Zuza spotyka się z Wojtkiem. Mężczyzna ma dla niej bukiet kwiatów. To, ukradkowe dotyki i głębokie spojrzenia w oczy bardzo ją krępują. Wojtek nie rozumie jej zawstydzenia.

Anka przyjeżdża do szkoły po synów. Dowiaduje się, że chłopcy zostali odebrani przez Marię. Załamana wraca do domu. Julce mówi, że zamierza się rozwieść. Reakcja jej córki jest zaskakująca.

Patrycja umawia się z Michałem. Oddaje mu pierścionek zaręczynowy. Załamany mężczyzna, postanawia skontaktować się z matką, którą wini za rozpad związku z Kochan. Po spotkaniu na mieście Zuza idzie do łóżka z Wojtkiem. Gdy mężczyzna zasypia, spanikowana dzwoni do Patrycji.


>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: