SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Kinga Zduńska drugi raz w ciąży jak Kasia Cichopek

"M jak miłość". Kinga Zduńska drugi raz w ciąży jak Kasia Cichopek

10.09.2013, godz. 07:10
Katarzyna Cichopek na planie M jak miłość
Katarzyna Cichopek na planie "M jak miłość" foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Ciąża Katarzyny Cichopek, która pod koniec tego roku urodzi swoje drugiego dziecko, wpłynęła na zmianę scenariusza "M jak miłość". Twórcy "M jak miłość" zdecydowali, że skoro aktorka wkrótce zostanie mamą, to Kinga Zduńska także będzie w ciąży. Rodzina Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek) Zduńskich powiększy się, ale kto będzie ojcem dziecka - mąż czy kochanek, Robert Lubiński (Tomasz Borkowski).

Kinga z "M jak miłość" urodzi drugie dziecko swojemu mężowi Piotrkowi. Chociaż w emitowanych właśnie odcinkach "M jak miłość" małżeństwo Zduńskich przechodzi kryzys, a wokół Kingi zaczyna się kręcić przystojny sąsiad Robert Lubiński (Tomasz Borkowski), to już za kilka miesięcy bohaterka grana przez Kasię Cichopek będzie drugi raz w ciąży. Czyżby romans z Lubińskim okazał się brzemienny w skutkach?

Patrz też: Anna Mucha w ciąży wraca do "M jak miłość". Z Madzią będzie poważnie

Kiedy okazało się, że Katarzyna Cichopek spodziewa się drugiego dziecko scenarzyści "M jak miłość" stanęli przed poważnym dylematem - co zrobić z Kingą? Czy tak pokierować jej losami, żeby także była w ciąży, a może na jakiś czas pozbyć się jej z serialu wysyłając ją np. gdzieś za granicę? Jak podaje dwutygodnik "Flesz" już postanowiano, że Kinga Zduńska także zajdzie w ciążę.

- Scenarzyści serialu mają oczywiście pomysł, jak pokierować wątkiem Kingi Zduńskiej, tak by był on atrakcyjny dla widzów i żeby nie odczuli braku bohaterki. Jednocześnie przebieg wątku pozwoli aktorce spokojnie doczekać porodu - powiedziała jakiś czas temu Karolina Baranowska z promocji serialu "M jak miłość".

Przeczytaj koniecznie: Ciężarna Kasia Cichopek wyrzucona z "M jak miłość"

Wątek ciąży Kingi z "M jak miłość" jest przewidziany na grudniowe albo styczniowe odcinki "M jak miłość", które właśnie są w trakcie realizacji. Katarzyna Cichopek na swoim profilu na Facebooku pochwaliła się zdjęciem z planu "M jak miłość", na którym Kinga Zduńska przebywa w szpitalu.

Nie jest jeszcze do końca jasne kto będzie ojcem dziecka Kingi. Wszystko wskazuje na to, że Piotrek, który spłodzi dziecko na zgodę, ale niewykluczone też, że ciąża będzie konksewencją zdrady Kingi.

>>> Co nowego w "M jak miłość" po wakacjach 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: