SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki. Będzie 8 sezon Przyjaciółek! Nowe odcinki w Polsacie od września 2016

Przyjaciółki. Będzie 8 sezon Przyjaciółek! Nowe odcinki w Polsacie od września 2016

23.05.2016, godz. 07:10
Przyjaciółki 7 odc. 84 Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 odc. 84 Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

To jeszcze nie koniec serialu "Przyjaciółki". Widzowie zobaczyli już ostatnim 86 odcinek "Przyjaciółek", który zakończył 7 serię. Ale to już pewne, że w telewizji Polsat będzie emitowany 8 sezon "Przyjaciółek". Kiedy? Tego na razie nie wiadomo. Trwają dopiero pracę na nowymi odcinkami. Być może "Przyjaciółki" wrócą na antenę Polsatu już we wrześniu 2016.

Kiedy 8 sezon "Przyjaciółek" w Polsacie?

"Przyjaciółki" nie skończą się na 7 sezonie. Finałowa scena ostatniego 86 odcinka "Przyjaciółek", w której Anka (Magdalena Stużyńska) odebrała wyniki badań nie dała widzom odpowiedzi na pytanie czy jedna z czterech głównych bohaterek ma raka. Scenarzyści "Przyjaciółek" zawsze tak intrygująco kończą sezony, by zaintrygować widzów i by fani mieli na co czekać.

Patrz: Przyjaciółki. Czy Anka ma raka? Wyniki badań Anki dopiero w 87 odcinku Przyjaciółek

Teraz już wiadomo, że 8 sezon "Przyjaciółek" na pewno będzie nakręcony. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl już trwają prace nad nowymi odcinkami, jednak szczegóły dotyczące fabuły i obsady na razie nie są znane. Kolejna seria "Przyjaciółek" będzie liczyła, tak jak poprzednie, 12 odcinków.

Na decyzję Polsatu i producentów "Przyjaciółek" na pewno miały wpływ wyniki oglądalności 7 sezonu. Zakończoną w czwartek, 19.05.2016 serię "Przyjaciółek" oglądało prawie 2 mln widzów. Jeśli wszystko pójdzie dobrze premierowy 87 odcinek nowego 8 sezonu "Przyjaciółek"  będzie można zobaczyć od września 2016 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: