SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Ruszyły prace na planie nowych odcinków serialu

Przyjaciółki 9 sezon. Ruszyły prace na planie nowych odcinków serialu

24.11.2016, godz. 21:35
Przyjaciółki 8 odc. 91 Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 odc. 91 Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

Niespodzianka dla fanów "Przyjaciółek"! Tydzień temu telewizja Polsat wyemitowała ostatni odcinek 8 serii Waszego ulubionego serialu, a już dziś aktorki zaczęły pracę na planie premierowych odcinków. Anita Sokołowska i Małgorzata Socha pochwaliły się wspólnym zdjęciem z pierwszego dnia na planie 9 sezonu "Przyjaciółek". A co wydarzy się w nowych odcinkach "Przyjaciółek" w marcu 2017?

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

Fani "Przyjaciółek" mogą spać spokojnie. Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska i Joanna Liszowska zaczęły dziś pracę na planie 9 sezonu. Czekacie na nowe historie z życia Zuzy, Ingi, Anki i Patrycji? Premierowe odcinki "Przyjaciółek"9 trafią do emisji w marcu 2017.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Fani zaskoczeni finałem Przyjaciółek

Co wydarzy się w 9 sezonie "Przyjaciółek"?

Anka przyjęła oświadczyny Pawła i pochwaliła się Indze, że najpewniej ponownie spotka się z byłym mężem przed ołtarzem. W premierowych odcinkach "Przyjaciółek" 9 możemy się więc spodziewać hucznego wesela na cześć Strzeleckich!

Ciężarna Inga pojechała do USA bez Roberta. Mężczyzna na ostatnią chwilę zaplanował sobie wizytę w banku i nie wyrobił się na samolot. Może być tak, że poirytowana Gruszewska rzuci nieogarniętego partnera lub na zawsze zostanie za granicą, bo Hania nie będzie chciała wracać do Warszawy.

Patrycja i Michał dali sobie drugą szansę. Bardzo możliwe, że to właśnie Kochan w 9 sezonie "Przyjaciółek" będzie najbardziej ustabilizowaną życiowo bohaterką.

A co z Zuzą? W nowych odcinkach "Przyjaciółek"9 Markiewicz będzie musiała zacząć od nowa radząc sobie z bezrobociem i bezpłodnością. Zuza będzie musiała znaleźć sobie nowe zajęcie i partnera, który zaakceptuje ją w stu procentach i być może zgodzi się nawet na adopcję!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: