SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon online OSTATNI odcinek 110 na ipla.tv w internecie za darmo od 11.05.2017

Przyjaciółki 9 sezon online OSTATNI odcinek 110 na ipla.tv w internecie za darmo od 11.05.2017

11.05.2017, godz. 19:59
Przyjaciółki odcinek 110, Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki odcinek 110, Anka (Magdalena Stużyńska) foto:

''Przyjaciółki'' 9 sezon OSTATNI odcinek 12 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 110 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 11.05.2017. Przyjaciółki 9 sezon odcinek 110 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 18.05.2017 o godz. 21.10, ale przed premierą w telewizji Polsat 110 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 110 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 9 sezon odcinek 110 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 9 OSTATNI odcinek 110 (odc. 12) - co się wydarzy?

Paweł (Bartek Kasprzykowski) i Anka (Magdalena Stużyńska) przygotowują się do ślubu. Patrycja (Joanna Liszowska) na cmentarzu spotyka Wiktora (Paweł Deląg), który nalega na spotkanie. Kobieta nie jest pewna, czy potrafi mu jeszcze zaufać. Przyjaciółki wybierają się na wspólne zakupy. Wszystkie postanawiają na ślubie wystąpić w nowych kreacjach.

Zuza (Anita Sokołowska) umawia się z Markiem (Radosław Pazura), który zabiera ją do domu na seans filmowy z córką. Napięcie pomiędzy Ingą (Małgorzata Socha) a Robertem (Krzysztof Wieszczek) opada i chcieliby już się pogodzić. Z powodu przemęczenia obowiązkami dochodzi jednak do kolejnych sprzeczek. Nieoczekiwanie odwiedza ich Jerzy (Mariusz Bonaszewski), który rozstał się z Agatą (Anna Prus). Inga wie, że to przez Zuzę. Jej ojciec nadal coś do niej czuje...

Anka i Paweł po raz kolejny zostają małżeństwem. Podczas przyjęcia weselnego Marek i Zuza zbliżają się do siebie. Wydaje się, że powrót Jerzego nie zrobił na Markiewicz większego wrażenia. Inga jest zaintrygowana Jackiem, fotografem, który również wyraźnie jest nią zainteresowany. Na przyjęciu zjawia się Wiktor i chce koniecznie porozmawiać z Patrycją. Wyznaje jej miłość. Anka wyprasza go z przyjęcia. Po chwili zjawia się Paweł i między mężczyznami dochodzi do bójki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: