SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza nietypową panną młodą

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza nietypową panną młodą

10.11.2016, godz. 14:48
Przyjaciółki 8 sezon odcinek 11 Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 sezon odcinek 11 Zuza (Anita Sokołowska) foto: przyjaciolki.polsat.pl/IPLA TV

Zuza (Anita Sokołowska) pójdzie się w 97 odcinku serialu "Przyjaciółki" wraz z Jaśkiem (Marek Bukowski) na zakupy. Kiedy narzeczony zacznie wybierać garnitur na ślub, nie będzie się spodziewał, że jego ukochana Zuza nieco odbiega od normy pod względem... stylu! Niekonwencjonalna Zuzka zamiast białej sukni z welonem, wybierze w 11 odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek" koszulę i marynarkę!

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 97 (odc. 11) - czwartek, 10.11.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Zuza w 11 odcinku 8 sezonu serialu "Przyjaciółki" wykaże się sporą dozą asertywności! Wybiorą się wraz z Jaśkiem do salonu ślubnego, by wybrać stroje na ten wyjątkowy dzień, kiedy to oboje staną na przeciwko siebie na ślubnym kobiercu.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Ciąża Ingi zagrożona?

Już przy samym wejściu będzie widać, że Zuza ma plan - jak najszybciej rozejść się z narzeczonym w sklepie w różne strony. Na uwagę rzuconą przez Janka w 97 odcinku serielu "Przyjaciółki" na temat jednej z sukien ślubnych szybko zmieni temat. Zacznie przebierać w tonach białego materiału i koronek.

Kiedy coś w końcu dla siebie wybierze, zaskoczy Jaśka w 11 odcinku 8 sezonu serialu "Przyjaciółki"! Zuza ppokaże się swojemu przyszłemu mężowi... w garniturze!
- No i? - spyta Janka
- No wiesz, trochę... - zacznie narzeczony, ale nawet nie zdąży dokończyć, kiedy rozemocjonowana Zuza zacznie się obracać wokół własnej osi:
- Zobacz, jak się kręci! - materiał marynarki Zuzy faktycznie będzie unosił się w górę.
- Trochę inaczej sobie wyobrażałem pannę młodą.
- A jak? - Kobieta przewróci oczami jak małe dziecko i powie wskazując na siebie - Oświadczyłeś się takiej pannie młodej! 
- No ale wiesz, welon, koronki... Jestem tradycyjnym facetem.
- Ale to jest nudne... - Zuza nieco się zirytuje, ale chwilę później da znak Jaśkowi ręką, by podszedł do niej bliżej. Uwodzicielski głosem powie mu:
- Ale bieliznę będę miała koronkową. Obiecuję...

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Paweł prosi Ankę o rękę

Jaśkowi od razu polepszy się humor i spojrzy zupełnie inaczej, na pomysł swojej ukochanej w 97 odcinku serialu "Przyjaciółki". Chcecie zobaczyć Zuzę w garniturze? Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: