SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 6 sezon. Anka ma nowego adoratora. Przemysław Sadowski w Przyjaciółkach

Przyjaciółki 6 sezon. Anka ma nowego adoratora. Przemysław Sadowski w Przyjaciółkach

21.08.2015, godz. 11:30
Przyjaciółki 6 sezon. Leszek (Przemysław Sadowski), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 6 sezon. Leszek (Przemysław Sadowski), Anka (Magdalena Stużyńska) foto: Przyjaciółki Facebook/ AKPA

Anka (Magdalena Stużyńska) z serialu "Przyjaciółki" znów się zakocha! W nowym 6 sezonie "Przyjaciółek" w życiu Anki pojawi się nowy mężczyzna - Leszek (Przemysław Sadowski), przystojny wdowiec, samotny ojciec dwóch córek. Między Anką a Leszkiem szybko narodzi się sympatia, a z czasem nawet coś więcej. Sytuację skompllikuje jednak Paweł (Bartek Kasprzykowski), który będzie chciał odzyskać byłą żonę.

"Przyjaciółki" 6 sezon odcinek 63 (odc. 1) - czwartek, 3.09.2015, o godz. 21.00 w Polsacie

Rozwód Anki i Pawła z "Przyjaciółek" stał się punktem zwrotnym w życiu Strzeleckiej, która niemal od razu zaangażowała się w związek ze sporo młodszym instruktrem jogi - Maćkiem (Krzysztof Wach). W 5 sezonie "Przyjaciółek" Maciek oświadczył się Ance, ale ona stwierdziła, że ten związek nie ma przyszłości.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Patrycja przeżyje poród i urodzi zdrowego syna

Scenarzyści "Przyjaciółek" nie pozwolą jednak, by Anka długo była sama. W nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2015 na horyzoncie pojawi się kolejny przystojniak. Anka, która razem z Ingą (Małgorzata Socha) prowadzi muffiniarnię "Małe co nieco", podczas organizacji przyjęcia dla dzieci w 64 odcinku "Przyjaciółek" pozna Leszka.

Impreza urodzinowa 10-letniej Poli, córki samotnego wdowca szybko Julka (Nicole Bogdanowicz) pomoże matce w zorganizowaniu imprezy z okazji urodzin 10-letniej Poli, córki samotnego wdowca. Jubilatka będzie jednak bardzo opryskliwa, a Leszek nie będzie mógł nad nią zapanować.

Kontrolę nad sytuacją przejmie Anka. Dzień po imprezie Leszek przyjdzie z kwiatami, by podziękować Strzeleckiej za pomoc.

Patrz: Przyjaciółki 6 sezon. Zuza w ciąży? Odejdzie od Jerzego, bo kochanek nie chce dziecka

Leszek z "Przyjaciółek" to opiekuńczy, troskliwy facet, który prawie cztery lata po śmierci żony wciąż nie może dojść do siebie i z trudem radzi sobie z wychowaniem córek - młodszej 10-letniej Poli w wieku bliźniaków Anki i starszej w wieku Julki. Anka szybko przekona się, że jest on miłym facetem.

Wygląda na to, że znajomość Anki i Leszka przerodzi się w romans. Jak potoczą się ich losy w 6 sezonie "Przyjaciółek"? Tego widzowie dowiedzą się już od 3 września 2015 w Polsacie.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: