SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Hubert stracił dziecko. Wstrząsająca śmierć córki Huberta i Sandry

Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Hubert stracił dziecko. Wstrząsająca śmierć córki Huberta i Sandry

29.08.2016, godz. 11:03
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Hubert (Michał Czernecki)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Hubert (Michał Czernecki) foto: ATM Grupa

Dramatyczna śmierć dziecka w serialu "Pierwsza miłość". Hubert Schultz (Michał Czernecki) nie bez powodu po trzech latach wrócił do Wrocławia. Jego życie w Szwecji zamieniło się w koszmar gdy stracił ukochaną córkę. W 2319 odcinku "Pierwszej miłości" ze łzami w oczach opowiada Marysi (Aneta Zając) o tym jak Maja zmarła kilka miesięcy po urodzeniu. Cierpienie Huberta zbliża go do Marysi, która okazuje byłemu ukochanemu tyle współczucia, ile tylko on potrzebuje.

"Pierwsza miłość" odcinek 2319 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Prawdziwy powód nagłego powrotu Huberta do "Pierwszej miłości" wreszcie wychodzi na jaw! Kilka dni po tym jak Hubert pierwszy raz odwiedził Marysię w jej mieszkaniu, próbuje umówić się z nią na kolejne spotkanie. W 2319 odcinku "Pierwszej miłośći" wysyła jej zaproszenie na kawę. Jednak ze względu na Michała (Wojciech Błach), Majka odmawia...

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia zostawi Michała dla Huberta?

Mimo to Hubert bez zaproszenia przychodzi do niej tuż przed planowną romantyczną kolacją z Michałem. Marysia nie wie jak grzecznie wyprosić dawnego kochanka, który prosi ją tylko o chwilę rozmowy. Hubert nie zamierza ukrywać przed Majką dlaczego tak nagle wrócił ze Szwecji. I do tego sam - bez swojej byłej żony Sandry (Monika Dryl) i ich córki Mai.

Zobacz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł w życiu Marysi. Michał Malinowski zastąpi Mikołaja Krawczyka?

Nagle w jego oczach pojawiają się łzy. Hubert zwierza się Marysi ze swoich zmartwień i szuka u niej wsparcia i pocieszenia. Wyznaje, że jego życie legło w gruzach po tym jak kilka miesięcy temu zmarła jego córka Maja. Tuż przed narodzinami dziewczynki był bardzo szczęśliwy z Sandrą. Oboje z radością odliczali dni do porodu.

Wkrótce potem jednak Maja zaczęła poważnie chorować. Trafiła do szpitala, ale lekarzom nie udało się jej uratować. Marysia doskonale wie co czuje Hubert, bo sama niedawno drżała o życie Julki (Łucja Kawczak). Czule obejmuje byłego ukochanego i akurat w tej chwili do mieszkania wchodzi Michał, który zastaje narzeczoną w objęciach innego mężczyzny.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: