SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marianna szpieguje Mariana Śmiałka. Co knuje nastolatka? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Marianna szpieguje Mariana Śmiałka. Co knuje nastolatka? - ZWIASTUN

04.10.2016, godz. 13:20
Pierwsza miłość odc. 2345. Marianna (Katarzyna Sawczuk), Marian Śmiałek (Paweł Okoński)
Pierwsza miłość odc. 2345. Marianna (Katarzyna Sawczuk), Marian Śmiałek (Paweł Okoński) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Kim jest Marianna (Katarzyna Sawczuk) z serialu "Pierwsza miłość" i po co przyjechała do Wadlewa? Marian Śmiałek (Paweł Okoński) ma pewne podejrzenia. W 2345 odcinku "Pierwszej miłości" zachowanie Marianny wzbudza w Śmiałku dziwne podejrzenia. Marian zauważa uderzające podobieństwo 18-latki do jego ukochanej Anny (Agnieszka Suchora). Później przyłapuje ją na przeszukiwaniu szopy i próby kradzieży pierścionka, który nie tak dawno chciał wręczyć Annie.

"Pierwsza miłość" odcinek 2345 - wtorek, 4.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Przyjazd Marianny z "Pierwszej miłości" do Wadlewa wzbudził ogromne poruszenie u Śmiałków. Śliczna, inteligentna dziewczyna, która zwiedziła już pół świata z miejsca podbiła serce Mirka (Maurycy Torbicz). Jej urok, bezpośredniość i otwartość sprawiły, że nastoletni syn Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) oszalał na jej punkcie.

Patrz: Pierwsza miłość. Nowy trop w sprawie Melki. Jasnowidz odnajdzie Melkę? - ZWIASTUN

Tyle tylko, że Marianna bardziej interesuje się Śmiałkiem. Czyżby chciała uwieść Mariana, który przecież mógłby być jej dziadkiem?! Nic z tych rzeczy. Marianna próbuje zbliżyć się do dziadka Mirka, ale ma tym zupełnie inny cel niż poderwanie seniora. Ukrywa bowiem przed wszystkimi, że jest córką Anny.

W 2345 odcinku "Pierwszej miłości" Marian jest świadkiem rozmowy nastolatków, z której wynika, że jakiś czas temu Marianna była w Wiedniu na koncercie muzyki klasycznej. Gdy opowiada Mirkowi o historii, jaka wydarzyła się podczas koncertu, Śmiałek orientuje się, że słyszał ją już z ust Anny. Dopiero teraz zauważa podobieństwo łączące obie kobiety.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Wypadek Luizy na Mazurach! Mikser uratuje Luizę przed utonięciem? - ZDJĘCIA

Od razu dzieli się swoimi podejrzanami z Emilką. - Mi się ta Marianna nie podoba. Coś tu nie gra... Widziałaś jak ona chodzi, zachowuje, jej głos, jak się śmieje i układa sztućce? Cała Anna! A widziałaś jej oczy? To są oczy Anny. To mi się to nie podoba. Ona musi mieć z tym coś wspólnego. Ta Marianna ciągle za mną chodzi, wypytuje o Annę...

Emilka bagatelizuje jednak słowa ojca. Mimo to Marian zamierza przeprowadzić prywatne śledztwo w sprawie nastolatki. Jeszcze uważniej się jej przygląda, aż wreszcie w 2345 odcinku "Pierwszej miłości" przyłapuje ją w szopie jak grzebie w jego rzeczach i robi zdjęcie pierścionka zaręczynowego dla Anny... Podejrzewa dziewczynę o kradzież!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: