SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Luiza i Natan mają romans? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Luiza i Natan mają romans? - ZWIASTUN

26.05.2016, godz. 18:30
Pierwsza miłość. Natan (Krzysztof Kwiatkowski), Luiza (Klaudia Halejcio)
Pierwsza miłość. Natan (Krzysztof Kwiatkowski), Luiza (Klaudia Halejcio) foto: ATM Grupa

Nowy romans w serialu "Pierwsza miłość"! Luiza (Klaudia Halejcio) i Mikser (Błażej Michalski) rozstali się kilka tygodni temu, ale wciąż coś do siebie czują. W 2308 odcinku "Pierwszej miłości" Luiza próbuje wzbudzić zazdrość w byłym chłopaku flirtując przy nim z Natanem (Krzysztof Kwiatkowski). Mikser nie pozostaje jej dłużny. Jak skończą się te miłosne gierki? Czy między Luizą a Natanem narodzi się miłość?

"Pierwsza miłość" odcinek 2308 - piątek, 27.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Luiza i Natan z "Pierwszej miłości" na razie są przyjaciółmi, ale wygląda na to, że z każdym dniem między nimi iskrzy coraz bardziej. To samotny Natan, który bardzo przeżył zerwanie zaręczyn z Sabiną (Urszula Dębska) pocieszał Luizę gdy rozstała się z Mikserem i chciała się odciąć od jego przyjaciół. Seksowna trenerka z Kings Fitness nie mogła wybaczyć ukochanemu, że zarzucił jej, iż ogłasza się na portalach randkowych jako prostytutka.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian znika! Znów będzie chciał się zabić?

Po serii kłótni Mikser wyprowadził się z mieszkania Błażeja (Paweł Krucz), w którym razem mieszkali i zatrzymał się u Beaty (Katarzyna Ankudowicz). Nie może jednak zapomnieć o swojej byłej dziewczynie. Dowód? W 2308 odcinku "Pierwszej miłości" czuje zazdrość widząc ją tańczącą w ramionach Natana na imprezie, którą Luiza organizuje w mieszkaniu Błażeja, Darii (Angelika Kujawiak) i Aśki (Paulina Gałązka). Ale nie wie, że jego ukochana specjalnie zaprosiła gości, by wzbudzić w nim zazdrość. Z kolei Mikser okłamuje ją, że tego wieczoru na randkę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Wojciech Błach wziął ślub i pokazał zdjęcia żony Agnieszki

Czy Luiza i Natan z "Pierwszej miłości" będą mieli romans? A może Mikser odzyska byłą ukochaną? Po przykrych przeżyciach jakimi doświadczył ich los zarówno Luiza jak i Natan zasługują na szczęście.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: