SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Gdzie jest Jowita? Ted wmawia Radkowi, że Jowita uciekła

Pierwsza miłość. Gdzie jest Jowita? Ted wmawia Radkowi, że Jowita uciekła

27.04.2016, godz. 11:24
Pierwsza miłość odc. 2287. Ted (Sindre Sandemo), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość odc. 2287. Ted (Sindre Sandemo), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" znikna bez śladu. Próba ucieczki Jowity i Radka (Mateusz Banasiuk) przed Tedem (Sindre Sandemo) ma niespodziewany finał. W 2287 odcinku "Pierwszej miłości" chwila nieuwagi wystarcza, by ochroniarz właściciela kasyna, Adam Wereszko (Waldemar Kasta), porwał Jowitę! Przebiegły Ted wmawia Radkowi, że ukochana znów go oszukała i uciekła od nich obu. Czy Radek odnajdzie porwana Jowitą i uwolni ją od Teda?

"Pierwsza miłość" odcinek 2287 - środa, 27.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jowita i Radek z "Pierwszej miłości" uciekają przed Tedem, ale milioner z USA, który był kochankiem Jowity okazuje się sprytniejszy. W 2287 odcinku "Pierwszej miłości" śledzi każdy ich ruch i dzięki temu dociera na dworzec PKP we Wrocławiu, z którego zakochani mają uciec. Jak cel swojej podróży wybierają Indie.

Patrz: Pierwsza miłość. Tomek porwany dla okupu! Kinga i Artur nie odnajdą syna

Ted z pomocą swojego zaufanego ochroniarza Wereszki nie dopuszcza jednak do tego, by Jowita zostawiła go dla Radka. Kiedy dziewczyna wychodzi na chwilę z samochodu Radka do toalety na dworcu uprowadza ją. W tym czasie Ted jak gdyby nigdy nic spotyka się z Radkiem, który nie wie gdzie jest Jowita.

Jak gdybyby nigdy nic były kochanek Jowity wypytuje Radka o ich wspólne plany. - Chcę, żebyś ją zostawił... - przyznaje Zieliński, ale milioner z USA nie zamierza spełnić tej prośby. - Sorry, nie mogę kocham ją... - tłumaczy Radkowi.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ted porwie Jowitę i uwięzi ją w opuszczonym domu

- Gdybyś ją kochał, to dałbyś jej spokój - Radek z trudem nad soba panuje. Ted nie daje po sobie poznać, że to on odniósł zwycięstwo i teraz Jowita jest już tylko jego.
- A ty dałeś spokój? Wybaczyłeś jej. Oszukała cię, okradła, uciekła, a mimo to nadal ją kochasz. Tak jak ja...
- Nie jesteśmy tacy sami - Radek powoli wciąga się w to co mówi mu Ted.

- Właśnie w tej sprawie jesteśmy. Daliśmy się oszukać jednej kobiecie. Ale możesz ją mieć. Ja już jej nie chcę. Ale jedno jest mi winna - chcę, żeby spojrzała mi w oczy jak znowu mi ucieka. Gdzie jest? Niech przyjdzie...
- Nie wiem gdzie jest...

- Zgubiłeś ją? Serio? Jowita... tym razem nas obu wystawiłaś - Ted zachowuje się tak jakby naprawdę nie wiedział co się dzieje z Jowitą. Tymczasem jego ochroniarz Wereszko zabiera dziewczynę do opuszczonego domu, które staje się jej więźniem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: