SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Powrót Igora. Czego Igor chce od Sabiny? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Powrót Igora. Czego Igor chce od Sabiny? - ZWIASTUN

09.02.2016, godz. 07:37
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Igor (Rafał Mohr)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Igor (Rafał Mohr) foto: ATM Grupa/ Youtube

Niezniszczalny Igor (Rafał Mohr) wraca do serialu "Pierwsza miłość"! Za każdym razem jak morderca i psychopata pojawia się w życiu swojej żony Sabiny Weksler (Urszula Dębska) widzowie mogą być pewni, że będzie się działo. W 2231 odcinku "Pierwszej miłości" Igor odwiedza Sabinę, która bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje jego pomocy. Żeby ratować Karola (Karol Strasburger) przed Andrzejem (Jerzy Bończak) Sabina zawiera niebezpieczny układ z Kaczmarczykiem. Zobacz zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2231 - wtorek, 9.02.2016, o godz. 18 w Polsacie

Powrót największego czarnego charakteru w "Pierwszej miłości" zawsze przyprawia widzów o dreszcze. Zbrodnie, których dopuścił się Igor Kaczmarczyk dowodzą, że z nim nie ma żartów, że nawet jak udaje niewiniątko, to coś knuje.

Bo mąż Sabiny sztukę manipulacji ludźmi opanował do perfekcji. Psychopatyczny zabójca jest zdolny do wszystkiego, byle tylko dalej cieszyć się wolnością. Po ostatniej ucieczce do Brazylii przez długi czas nie dawał znaku życia. W końcu zaczął pisać do Sabiny listy, w których zapewniał ją o swojej miłości. Dzięki niej udało mu się w końcu uciec z pułapki, którą zastawili na niego Karol z Andrzejem w hotelu w Krakowie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

W 2231 odcinku "Pierwszej miłości" Igor staje w drzwiach mieszkania Sabiny. Nie mógł sobie wybrać lepszego momentu na powrót. Od kilku dni Karol próbował go namierzyć, by wystawić go Andrzejowi. Prześladowca Wekslera zażądał bowiem spotkania twarzą w twarz z Igorem, żeby mógł wyrównać z nim wszystkie rachunki.

Obecność Igora sprawia, że Sabina przez moment zastyga bez ruchu z przerażenia. Nie daje jednak po sobie poznać jak bardzo się go boi.- Po co przyjechałeś?
- Sabinko, masz mnie za potwora bez serca, ale zaskoczę cię - mam serce. A ty sprawiłaś mi ból...
- Wypuściłam cię - stwierdza Sabina.
- Pisałem, a ty raz mi odpisałaś. I to z prośbą o rozwód. Zaskoczyło cię, że mam ludzie odruchy, uczucia - tłumaczy Igor.

Ponieważ życie Karola znajduje się w rękach Andrzeja, to Sabina musi zrobić wszystko, by przekonać Igora do współpracy.

- Wisisz mi przysługę - mówi mężowi, którego puściła wolno mimo wyrządzonych jej krzywd.

Patrz: Pierwsza miłość. Andrzej zastrzeli Karola Wekslera i Sabinę?

Igor nie daje się tak łatwo namówić na współpracę. Nie może przecież oddać się w ręce Andrzeja, bo wie czym się skończy ta konfrontacja. Poza tym Karol i jego "przyjaciel" trzymali go jak szczura w pułapce. - Wiesz dlaczego przyjechałem? Andrzej... Mam do niego sprawę. Możemy to pożenić. Dwie pieczenie. Mały układ?

Małżonkowie zawierają ze sobą jednak układ. Igor wykorzystuje słabość Sabiny, by pokazać jaką ma nad nią przewagę. Wekslerówna stawia wszystko na jedną kartę. W końcu tylko dzięki Igorowi może ocalić swojego ojca przed Andrzejem.

Jak skończy się spotkanie Sabiny z Igorem? Czego zażąda Kaczmarczyk w zamian za pomoc w pokonaniu prześladowcy Wekslera? Wszystko wyjaśni się dopiero w 2232 odcinku "Pierwszej miłości".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: