SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Seks Sabiny i Radka w aucie. Sabina zdradzi Natana?

Pierwsza miłość. Seks Sabiny i Radka w aucie. Sabina zdradzi Natana?

23.11.2015, godz. 21:42
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Fani serialu "Pierwsza miłość" muszą się przygotować na prawdziwy wstrząs. Sabina (Urszula Dębska) i Radek (Mateusz Banasiuk) zostaną kochankami! Już w 2189 odcinku "Pierwszej miłości" Radek zamiesza z Sabiną i jej narzeczonym Natanem (Krzysztof Kwiatkowski), bo będzie rozkręcał wspólny biznes z Karolem Wekslerem (Karol Strasburger). Jakiś czas później widzowie zobaczą jak Sabina i Radek uprawiają seks w samochodzie. Jak to się stanie, że między dwójką przyjaciół wybuchnie romans?

"Pierwsza miłość" odcinek 2189 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Takich scen w "Pierwszej miłości" chyba nikt się nie spodziewał! Sabina i Radek w miłosnej ekstazie na przednim siedzeniu samochodu... Jak do tego dojdzie? Czy to możliwe, że Sabina zdradzi Natana ze swoim przyjacielem? A może seks z Radkiem będzie tylko snem lub wytworem wyobraźni któregoś z bohaterów?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Co knuje Ewa? Matka Krystiana przyjechała po spadek - ZWIASTUN

Odpowiedzi na te pytania widzowie "Pierwszej miłości" poznają dopiero w nowych odcinkach w grudniu. Ale coś chyba będzie na rzeczy, bo Sabina i Radek bardzo się do siebie zbliżą. To właśnie w mieszkaniu Sabiny opuszczony przez ukochaną Jowitę (Joanna Opozda) Radek znajdzie schronienie.

Po tym jak ukradł samochód Wekslera, ojciec Sabiny zaproponował mu wspólne interesy. Przed Radkiem otwierają się nowe możliwości, które pozwolą mu spłacić długi wobec przyjaciół. Głównie te, które powstały po ucieczce Jowity i zabraniu przez nią 300 tysięcy złotych Artura (Łukasz Płoszajski).

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

W 2189 odcinku "Pierwszej miłości" Natan coraz trudniej znosi obecność dodatkowych lokatorów w mieszkaniu narzeczonej, czyli Radka i Karola. Chciałby pobyć z ukochaną sam na sam. Tymczasem rozmowy Sabiny i Radka o tym, co w życiu przeszli, uświadamiają im, jak wiele mają ze sobą wspólnego. Oboje dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Wkrótce potem Sabina i Radek przekroczą granice przyjaźni. Z nowych zdjęć z planu "Pierwszej miłości" wynika, że będą uprawiać seks w samochodzie. Ale widzowie dobrze wiedzą, że czasami takie sceny rozgrywają się tylko w wyobraźni lub we śnie bohaterów. By się przekonać co naprawdę zajdzie między Sabiną a Radkiem trzeba poczekać do nowych odcinków "Pierwszej miłości" do grudnia.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: