SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Brutalne morderstwo Bartka. Co wydarzy się dalej w Pierwszej miłości?

Pierwsza miłość. Brutalne morderstwo Bartka. Co wydarzy się dalej w Pierwszej miłości?

30.03.2017, godz. 18:30
Pierwsza miłość Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Tola (Anna Gzyra), Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Tola (Anna Gzyra), Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa

Tragedia! W 2471 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Bartek (Rafał Kwietniewski) zostaje zamordowany przez Tolę (Anna Gzyra)! Kaniewska w obawie przed jego zeznaniami idzie do hotelu, w którym nocuje Miedzianowski. Wyciąga broń, a kiedy Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) dociera do sądu okazuje się, że jej przyjaciel nie żyje. Jak zareaguje Emilka (Anna Ilczuk), kiedy przyjedzie do Wrocławia?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2471 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Bartek przeprowadza ostatnią rozmowę z Tolą. Przez nieuwagę sam wydaje na siebie wyrok mówiąc jej, gdzie spędzi noc... Rozjuszona Kaniewska po zmroku zjawia się pod hotelem, a widzowie widzą w 2471 odcinku serialu "Pierwsza miłość", jak blondynka wyciąga broń i wchodzi do budynku. Następnego dnia EMilka nie może dodzwonić się do ukochanego.

Zobacz: Pierwsza miłość, odcinek 2470: Jak zostanie zabity Bartek? Groźby Toli

Zestresowana Kinga dzwoni do Marysi (Aneta Zając) i obydwie kobiety udają się do sądu. Tam sprzątaczka informuje je, że rozprawa została odwołana z powodu morderstwa jednego ze świadków. Przerażone kuzynki jadą na komisariat... Tam w 2472 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Tola przyzna się do morderstwa. Załamana Kinga schowa twarz w dłoniach i nogi się pod nią ugną. Emilka w końcu dotrze do Wrocławia i dowie się, że jej ukochany Bartek zginął z ręki Toli. Będzie w szoku... Na zdjęciach z 2472 odcinka serialu "Pierwsza miłość" widzimy, jak policjant trzyma wściekłą Kingę, by nie dopadła ona Kaniewskiej. Jak dalej potoczą się losy bohaterów? Jutro kolejny news.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: