SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość: Beata i Mikser zostaną parą?!

Pierwsza miłość: Beata i Mikser zostaną parą?!

07.04.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość Beata (Katarzyna Ankudowicz), Mikser (Błażej Michalski)
Pierwsza miłość Beata (Katarzyna Ankudowicz), Mikser (Błażej Michalski) foto: ATM Grupa

Już niedługo w serialu "Pierwsza miłość" pomiędzy Mikserem (Błażej Michalski) i Beatą (Katarzyna Ankudowicz) zaiskrzy?! Zacznie się całkowicie niewinnie, jednakże wygląda na to, że ich relacja może rozwinąć się w bardzo romantycznym kierunku. Co takiego zbliży do siebie Miksera i Beatę w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00 w Polsacie

W nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Beata i Mikser zaczną ponownie inwestować w swoje życie uczuciowe. Beata pozna nowego mężczyznę, a jej przyjaciel pójdzie do kina z Marianną (Katarzyna Sawczuk) oraz weźmie udział w randce w ciemno.

Zobacz: Pierwsza miłość, odcinek 2475: Kaśka wyrzuci Mariannę z domu

Pomimo tego, najwyraźniej nie zaznają szczęścia i prawdopodobnie ponownie się zawiodą. Dlatego też w przyszłych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Beata i Mikser wpadną na pomysł, aby stworzyć listy oczekiwań wobec potencjalnych partnerów: ustalą czego by chcieli od ukochanej osoby, by lepiej wiedzieć, czego szukać.

Już niedługo później Kaśka (Misiek Koterski) w serialu "Pierwsza miłość" zacznie sugerować, że Mikser i Beatka powinni spróbować czegoś więcej, niż przyjaźń. Przyjaciele faktycznie zaczną rozważać taki pomysł, jednakże doprowadzi to jedynie do niezręcznej atmosfery pomiędzy nimi. W kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" pomimo tego pójdą ze sobą na udawaną randkę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2476: Artur domyśla się spisku Aleksa

Okaże się, że wspólnie świetnie spędzają czas, wyśmienicie się bawiąc! Długa przyjaźń, wspólne mieszkanie oraz praca sprawiły, że już teraz Beata i Mikser w serialu "Pierwsza miłość" są ze sobą bardzo blisko. Taka relacja jest świetnym podłożem do udanego związku... Czy przyjaciele zdecydują posunąć się o krok dalej?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: